Geçici hymenoplasty yaptırıp sonuç alanlar?

ya zaten o bi ihtimal sadece.. yine kalıcı dikim dayanırsa bi sene yapmam.. düğünden 5 ay önce fln giderim kontrole artık..

tesekkür ederim canım işte sen bskadoktora göstermissin öyle demiş demekki iyi yapıyo ya zaten burda o kadar cok doktor okudumkibaktım biraz insanın kendi yapısına bağlı dikkat etmezsen fln da tutmuyo tabi sahtekar doktor da vardır ama bence turgay akın harun bunlar o doktorlardan değil gibi geliyo..yakın olması harika yaa çok kafama takmıştım ulaşımı. normal bi kot pantolon giyilmez mı yanı?

ya zaten o bi ihtimal sadece.. yine kalıcı dikim dayanırsa bi sene yapmam.. düğünden 5 ay önce fln giderim kontrole artık..
Neden olumsuz yorumlar yapıp can sıkıyorsunuz? Cozum olmasa zaten yaptırılmaz sımdıden ayrılmayı bosanmayı soluyosunuz bu ıslemı yaptıran yuzlerce ınsan var bu sekılde olumsuz yorumlarla can sıkmayın lutfen..kalıcı tutmazsa gecıcı yaptırılır herkes bı muhtar olmus burda...

Bana mı söyledin? yok canım ya kimsenin canı sıkılmasın benimki ister istemez sıkılıyo düşünmekten napim tüm ihtimalleri sesli düşünüyorum burdan başka konuşcak kimsem yokki. bide bu dikimden sonra belli bi süre dikkat ediyoruz da mesela bi yıl sonra evlensem o bi yıl denize fln girmicem bacaklarımı fzla acmıcam mı mesela? ben artık subatın ortalarına doğru gidiyorum yaptırmaya karar verdim

Yok canım sana solemedım olumsuz yorum yapanlara soluyorum..kotu seyler dusunme olumsuz olsa dıkım dıe bı ıslem olmaz dıkım en. saglamve en garantılı ıslem.e tabı dıktırınce havuza denıze gırmıcen hamama gıtmıcen cunku sıcak suda patlayabılır benım 2aya yakın zaman oldu bende hıc acı sızı olmadı martta kontrole gıdıcem eger acılmq varsa dugunden 1hafta oncesınde tekrar dıktırıcem buna mecburum bızde ıstemeyız ama mecburuZ ve en garantılı yontem bu...vıcdan olarwk acı cekıyormuyuz evett Allah bılıyor bunu umarım affeder Allah bızı yoksa kanamama gıbı bı durum olamaz zaten cunku dıkım oluyor dıkım yerı patlayıncada kanama olucak oyuzden canını sıkma ben nısanlıyım yaza dugunum olucak dusun yanı...

işte bu çok kötü yazın ben denize girerim ailem gelmicem diyince ne der yani bir gitmem iki gitmem.. ya ben mecburum işte evlenmeden yaşamaya

Madem öyle kendine güveniyorsan Dügünden 5 ay önce yaptır aklını kullan. Kendini kullandırma. Beterin beteri va unutma
düğünden beş ay önce ailemin yanına döncem o yüzden o zaman yaptıramam.. anca eylüle fln sarkıtabilirim en gec

Ailenin yanına dönmeden önce yaptır sende dügünden öncede bir gidersin özel muayene haneye baktırttırırsın.
Canım bikac yerde okudum bi yil önce kalıcı yaptırıp sonuc alan olmuş inşallah öyle olursa şimdiden yaptırırım o kafama yattı yani.. dua et bana lütfen

Canım bikac yerde okudum bi yil önce kalıcı yaptırıp sonuc alan olmuş inşallah öyle olursa şimdiden yaptırırım o kafama yattı yani.. dua et bana lütfen
Zannetmem birçoğu aöılma yapabiliyor o yüzden dügüne 6 ay kala filan yaptırmalısın. Öylr tavsiye ediyorum bildiklerimi ve gördüklerimi göz önünde bulundurarak.

Zannetmem birçoğu aöılma yapabiliyor o yüzden dügüne 6 ay kala filan yaptırmalısın. Öylr tavsiye ediyorum bildiklerimi ve gördüklerimi göz önünde bulundurarak.
Canım yalnız sen baya bilgi sahibisin bu konuda.. Akraban yaptırdı demistin yanlış hatirlamiyosam kime yaptirmisti ki? Bence tutar ya tutanlar var bi yil

Aldatildim..düğünüme bi yil vardı aldatildim..diktirmeme de gerek kalmadı.. bu şerefsizler için değmezmiş bide kendime işkence edicektim onun için.

Tekrar aynı hataya düşme bak sonra bişe olsa nişanlın namuslu olsan bnle yatmazdın der çıkar. Aklınk kullan güzel kardeşim tmmı
Siz de içinize doğmuş gibi bu cümleleri kurdunuz bana ve evet aldatıldığımi öğrendim.. nefret ediyorum Allah hepsinin belasını versin.

Aldatildim..düğünüme bi yil vardı aldatildim..diktirmeme de gerek kalmadı.. bu şerefsizler için değmezmiş bide kendime işkence edicektim onun için.
Ben demiştim tekrar hataya düşme diye işte bak o güvendiğin adam bu kızlık sorununu pek takmaz bile diyordun gördünmü . İşte herkesin bir bildigi var canm . Hayat bu yaş küçük ama yaşantımız büyük.

Siz de içinize doğmuş gibi bu cümleleri kurdunuz bana ve evet aldatıldığımi öğrendim.. nefret ediyorum Allah hepsinin belasını versin.
Sıkma canını insanlar 20 yıl aynı yastıga baş koyuyor ama eşinin nr mal oldugundan haberleri bile yok. Örnk bi akrabamın kocası 21 yıllık evli kocası tacizci çıktı ve akrabam inanmadı böyle bişe yapacagına kulagıyla duymasına ragmen hayla o pzvnk ile birlikte hayat bu erken farkettin ne mutlu sana nasıl ögrendin bu arada canım?

e sen diktirerek onu kandırıp aldatacaktın o da seni aldatmış ikinizde birbirinizi enayi yerine koyacaktınız yani adamda yalancı sende yalancı. yalanla başlayan hiç bir şeyden hayır gelmez heleki evlilikten o yüzden şimdi empati kur ve ona gore devam et kazik attığın aldattığın birini insan zaten sevemez oda seni sevmiyor muş ki aldatmış insan sevdiğini aldatmaz sen ona şerefsiz diyorsun aldattığı için sen ne oluyordun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…