Geçici hymenoplasty yaptırıp sonuç alanlar?

Bana doktorum ata binmek motora binmek yasak dedi baska biseyi yasaklamadi oyle oynamakla temizlikle mumkun degil canim .. ben bi anda aradim gittim. İnan korkulcak hic bise yok aklina taka taka hasta olucana git yaptir ben kafama taka taka 1 -ayda 10 kilo verdim cok zor ama en azindan hatanin telafisi var ...

Senin düğün belli mı ne zaman ? Ben nisanliyken ilişkiye gircem ama kabul de etmeyebilir yani.. evliliğe kalırsa yandım demektir bi buçuk yıl dikisin tutmasii lazim

Senin düğün belli mı ne zaman ? Ben nisanliyken ilişkiye gircem ama kabul de etmeyebilir yani.. evliliğe kalırsa yandım demektir bi buçuk yıl dikisin tutmasii lazim
Martta nikahim var bayramdan sonra dugunum var .. bizde nikahtan sonra dusunuyoruz ... tatlim evlenmeden 1 ay once doktor gel bakalim
Diyo merak etme orasini .. oyle 3 gun once gel diyene inanma ..1 ay kala girip baktirabilirsn hic sorun olcagini sanmiyorum ..

1 ay da sıkıntı şu yüzden o dönem ailemin yanında olacağım için.. off aileme arkadaşıma gidiyorum desem düğün e bi ay kalmış nereye gidiyosun derler adama anca dugunden 5 ay once fln kontrol ettirebilirim.. ki nisanlim önceden ilişki kabul ederse daha iyi olcak. Geçen hgun de bugüne kadar bekledik biraz daha bekleriz fln dedi..inşallah senin de olur kanama.. ankarada mı olmuştun? Nisanlin bu konularda katı birimi

Arkadaslar nolur boyle bi konuda herkes real olsun kimse kimsenin reklamini yapip umut tacirligi yapmasin .. okadar onemli bi konuku bizler icin bu ... birinin kanamasi oldugunda sanki dunya benim oluyo .. hepimiz icin hergece dua ediyorum..

Benden mı bahsediyorsunuz? Yalnız iyi bakarsanız ben harun ozkanla turgay karakaya arasında kaldım hatta farklı doktorlara yaptıranlara da özelden mesaj atıyorum bilgi almak için.. malesef bende yaptırmayı düşünüyorum keşke reklamcı biri olsaydım ama değilim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatta turgay karakaya ge4cekten size öyle bişey yaptıysa bende vazgeçerim yani ona yaptırmaktan nerde övmüşüm çok merak ettim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar nolur boyle bi konuda herkes real olsun kimse kimsenin reklamini yapip umut tacirligi yapmasin .. okadar onemli bi konuku bizler icin bu ... birinin kanamasi oldugunda sanki dunya benim oluyo .. hepimiz icin hergece dua ediyorum..
Inan ki benim alakam bile yok..hatta burdan angelina diye biriyle konustum.o harun beyden sonuç al mis onu bile yazmadım reklama giriyo diye.. arkadaş nasıl bu sonuca vardı anlamadimki. Daha birsürü kişiye sordum farklı doktorlardan sonuç alan var kararsizim şu an paramı biriktirdim hemen gidip kurtulmak istiyorum tek sikintm daha düğüne bi yıl var kalıcı dayanmaz diye korkuyorum..düğüne 3 ay kala fln hayatta yaptiramam o zaman ailemin yanında olcam..

Ben senin icin demedim arkadasim burda doktor reklaMi yapan kisilerin sahte uyeliklerini cok gordum forumlarda ... boyle bise olmasin diye temenlide bulundumm ...

Digeride sahte uyelik cikmis simdi fark ettim .. pes vallahi nasil boyle bi konuda insan duygulari somurulur ... ben her saat girip bakiyorum acaba mutlu bi haber varmi diye ...

Zaten diğerlerinin sahte olduğu ortaya çıktı canım.. Sana katılıyorum inan psikolojim bozuldu ya artık girip girip okuyorum bide güvenemiyorum da parayı biriktirmisken gidip yaptiriyim diyorum ama iş okul nasıl olcak bilmiyorum herşey stres sebebi hicbiseye kafamı veremiyorum bide düğün yaklaştıkça iyice kötü oldum ya geçici yaptırıp riske atamıyorum nisanlim son dakika şimdi olmasın derse herşey çöp olcak siz nasıl zaman buluyosunuz işten güçten mesela gerçi sosyal hayatı engellemiyomus heralde ama..sadece stresi biel yetiyi bana ya olsam da kurtulsam.

Digeride sahte uyelik cikmis simdi fark ettim .. pes vallahi nasil boyle bi konuda insan duygulari somurulur ... ben her saat girip bakiyorum acaba mutlu bi haber varmi diye ...

Bogazmanzarası hesabının sahte oldugunu dusunmuyorum
Zaten diğerlerinin sahte olduğu ortaya çıktı canım.. Sana katılıyorum inan psikolojim bozuldu ya artık girip girip okuyorum bide güvenemiyorum da parayı biriktirmisken gidip yaptiriyim diyorum ama iş okul nasıl olcak bilmiyorum herşey stres sebebi hicbiseye kafamı veremiyorum bide düğün yaklaştıkça iyice kötü oldum ya geçici yaptırıp riske atamıyorum nisanlim son dakika şimdi olmasın derse herşey çöp olcak siz nasıl zaman buluyosunuz işten güçten mesela gerçi sosyal hayatı engellemiyomus heralde ama..sadece stresi bile yetiyo bana ya olsam da kurtulsam.

Canım oncelıkle dugunun ne zaman? Gecıcı yaptırma sansın varsa yaptır tabı ben yaptırdım aksamında nısanlımla gorustum sımdı marrta kontrolum var senı etkıleyen bısey yok ama bence kısıden kısıye gore degısıyor cunku yaptırıp 2gun yatanlarda var agrıda. Oturamayan vs ben bı oncekı gun nasılsam dıger gunde oleydım acımda yokdu agrımda ornegın kuafore gıdıyorum de kalıcı yaptır kadan rahatlasın dıcem ama rahatlamıyor sonra kontrolune gıdersın sonra son hafta dugune tekrwr kontrole gıdersın dugunun yakın tarıh mı?

Düğünüm bir yada bir buçuk yıl sonra öyle düşünüyoruz ailelerle beraber.. büyük ihtimalle mart gibi kalıcı yaptircam canım ya artık nişanlımla ilişkiye giremezsem de yapcak bişey yok mecbur bekliycem evliliği..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…