geceyi gündüzü karıştıran bebekler...

yagmur-2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
156
0
41
Merhaba arkadaşlar benim 37 günlük kızım malesef geceyi gündüzü karıştırdı gündüz uyuyor gece oturuyor gündüz uyandırıyorum ama kalkmıyor kalkınca huzursuz oluyor aglıyor.Sizin bebişler ne yapıyor gece uyuyor mu

al bendende o kadar kalkalı yarım saat oldu ayaktayız yanı ne yapacagım bılmıyorum kızlar

kızlar bebisler daha cok kucuk, geceyi gunduzu ayırt etmek icin..
gene sizinki gunduzleri uyuyormus..benimkinde ne gece ne gunduz uykusu var klava:
hortlak gibi oldum 1.5 ayda :1shok: :1shok:

bizimki uyuyordu geceleri yani 2 sate bir kalkıyordu ama 2 gündür saate bir yada yarım saate bir kalkmaya başladı inş değişir uyur walla çok zor uykusuzluk...

sukredin yaws bebekler iyi olsun yeter
benim kiz da mubarek pek uyku uyumuo bu zaman anlamadim gitti habire memede uyuyp kalio hadi bakalim hayirlisi

ben artık kendi haline bıraktım kendi uyanıyor kendi uyuyor zorlamıyorum ben uyandırdığım zaman daha bi huysuz oluyor.3 saat uyuyor yattımı ama iyice karnını doyuruyorum gündüz o uyuduğu vakit fırsat bu fırsat hemen bende yatıyorum kızım uyanana kadar dinleniyorum gece rahat ediyorum kolayını öyle buldum :/ cimcime içerdeki düzenine uydurmaya çalışıyor bizi : )))) ne zaman deliksiz uyumaya başlıcaz acaba :/

benım bebek de gece sadece ıkı kez kalkıyor saatı bıle bellı calıstıgım ıcın gunduz uyuma gıbı bı luksum maalesef olmuyor cok sukur bu konuda sanslıyım bır ara gunduz ana kucagında oturma odasında uyutuyordum ve sık sık uyanıyordu gece de rahatca uyuyordu bence bunun etkısı oldu bır sıtede de boyle yapın dıye okumustum ama ben bunu bılınclı yapmadım emınım zor oluyordur ve bu ayırımı senın melegınde yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…