Geceliğim rengi değişti:(((Tekrar eski rengine döndürmenin bir yolu var mı?

CHOSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
269
9
günaydın arkadaslar.bugun canım çok sıkkın.dün eşim sevgililer günü hediyesi olarak seker pembesi bir gecelik almış bana..direk tene değdiği için yıkamadan giymek istemedim ve sabah makinaya attım.araya karısan siyah bir çorap yüzünden seker pembesi gecelik lila rengi olmus.o kadar üzgünümki anlatamam.geceliğin rengini geri getirecek bir deterjan veya bir yöntem varmı arkadaslar.lütfen biliyorsanız yardım edin.daha giymeden gitti güzelim gecelik..yardım edin bana..

Oooo çok üzüldüm arkadaşım..:çok üzgünüm:
Boşver senden,eşinden kıymetli değil ya..:teselli:
Bak bir arkadaş kuru temizlemeye ver demiş mantıklı..
Bir de bir yerlerde okumuştum,Kosla'nın leke çıkarıcıları da rengi değişen kıyafetlere çözüm buluyormuş..:sm_confused:

boşver canınız sağolsun..üzülme bukadar rengi değişsede anlamı değişmez değilmi senin için..mutluluklarrr

canım kesinlikle kuru temizlemeyi dene
bir şekilde hallediyorlaryerimseniben

umarım düzelir
sevgilera.s.

kuru temizleme ile düzelecektir muhtemelen inan ;üzülme

çok tesekkür ederim arkadaslar.sanırım kuru temizlemeye versem iyi olacak.umarım düzelir.eşim daha geceliğin yeni rengini görmedi..bakalım bişey anlayacakmı :)
hele ilk günden daha giymeden bu halde görünce tepkisini çook merak ediyorum :)

canım amway ın beyazlatıcısını kullan mutlaka sonuç alacaksın hem renklilerde hem beyazlarda çok işe yarıyor bu tip sorunlarada iyi geliyor bende sık yaşadığım için

arkadaşlar benim için manevi değeri çok büyük olan gümüş bir yüzügüm var fakat çamaşır suyuyla fena derecede karardı napabilirim lütfennnnn yardım edin

sigara kulu ile ov ,pamuk kullanarak. ben boyle yaparim ve parlarlar .

hiç telaşlanma zaten geceliğini kullanmış hevesini almışsın zamanla yıkana yıkana eski rengini alır özellikle bu tür işler için kesinlikle beyaz sabun öneririm güzelce sabunla beklet durula tekrar tekrar sabunla sakın çitileyip zedeleme kendi kendini zamanla rengi düzelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…