Geceleri değişik sesler duyuyorum

no.comment

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
124
4
merhabalr meltem hanım.benim ses sanrısı sorunum var.normalde böyle birşey olmadığını beynimin ürettiği birey olduğunu bilmeme rağmen yinede kendime engel olamıyorum bu duyduğum sesler beni çok ürkütüyor.çok zor günler geçirdim ve geçiriyorum.önceleri sadece gece yattığımda oluyordu uykuyla uyanıklık arasında.ama şimdi uyanıkkende oluyor gitgide artıyor gibi.önce nerolojiye gittim affektif bozukluk teşhisi kondu sonra psikiyatriye sevk etti.oda bana önce seruqul günde 600mg verdi.ağır geldiği için gece yatmadan önce 50 mg olarak kullandım sonra yine onun muadili birşey verdi daha düşük dozda ama ben 3 ay kadar oldu bıraktım.sorunlarım arttı 11 aylık oğlum var ve çalışmak zorundayım bu yüzden bırakmıştım.ama şimdi daha kötü oldum hiç yalnız kalamıyorum.bana ne önerirsiniz.kendimden korkmaya başladım.kontrolden çıkmaktan??

No comment, mutlak doktor kontrollerinizi ve ilaç kullanımızı ihmal etmeden düzenli sürdürmelisiniz. İlaçlar sizi başlangıçta zorlayabilir, ama ilaçlarınızı kullanmazsanız, sizin de ifade ettiğiniz gibi daha da zorlaşır hayat.
Lütfen vakit geçirmeden tekrar gidin psikiyatra ve düzenli bir ilaç kullanımına başlayın.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…