Geceleri Benim Gibi Uyuyamayan Varmi Arkadaşlar

masumkedi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
131
0
kızlar geceleri hiç rahat edemiyorum sizdede öylemi 5 dakika dalıyorum yine uyanıyorumkafamçokkarıştı belime arada karnıma kramplar giriyo en çokta belime!sizde nasıl kızlar ? 9 ayı nasıl getiricem bilmiyorumsenağlamasenağlamasenağlama

canım bende uyuyamıyorum sabah ezanınından sonra uyuyorum vallahi yatakta saga dön sola dön rahat edemiyorum valla napıcaz bende bilmiyorum agırlaştım dönerkende kendimi kaldıramıyorum sanki eşimde dün gece dedi uyudugun zamanda en cok sol tarafında uyuyosun dedi ee piskolojik olarak sol tarafa yatın diye önerdikleri icin sanırım en son sol yanıma yatıp sızıp kalıyomuşum

bende uyuyamıyorum canım ya.akşam eşim tv seyrederken azcık dalıyorum koltukta.yatağa gittimmi bende sabah ezanına kadar uyuyamıyorum.dayanamıyorum oturarak uyuyorum :)

aynen bende uyuyamiyorum bunlar normal hele son aylar gelsin o zaman daha beter
gobek yuzunden bebek yuzunden SIKINTI dogum korkusu falan derken daha zor olcak gecelerimiz gorceksiniz
allah yardimcimiz olsun

kızlar bende aynıyım,bi sağa bi sola dön dur.uykuya dalarım bu seferde tuvalete kalkarım sabaha karşı uyurum sonrada kalk işe gel,şimdiden böyleysek son ayda napıcaz onu düşünüyorum.:uhm:

alın bendede o kadar 7 kere Wc gidiyorum sağa dön sola dön sabah sonra iş eve git azıcık uzanıyorum sonra uyuyamıyorum yattım kalkamıyorum belim sanki hamur olmuş hiç kemik yok anlıcağınız zor günler bekliyor bizleri kızlar
bunlara ek olarak ayaklarım şiş sanki domatese çatal batırmış gibi duruyor parmaklarım ayaklarımın şişinden :)))))
birde nezle oldum birde boğazlarım şişti tan tan öksürüyorum daha ne olsun ama bunuda şükür Allah beterinden korusun kuzucum için katlanıyorum hepsine Annelerimizin değerini hiç bu kadar anlamamıştım desem yeridir

birde demezler mi doğurmakta ne var kedi köpekte doğuruyor önemli olan bakmak diye sinir oluyorum
sanki kolay birsey neyse paylaşayım dedim :)))

Yaa Kizlar Hele Dün Gece Hiçç Uyuyamadim Bel Ağrisi Falan, Saçma Sapan şeyleri Takiyorum Işte Kafama Sonrada Uyu Uyuya Bilirsen.uff Son Aylarda Napicaz Yaa Valla Ben Uyuyamayinca Eşimide Kaldiriyorum Beraber Uykusuz Kaliyoruz.ayy Onada Kiyamiyorum Ama Olsun Ikimizin Bebişi Nede Olsa

kızlar bi ara bende tv izlerken akşamları uyuyodum .. ama artık uyumamakiçin kendimi zorluyorum zaten 15 dakkaya da geçiyor uykulu halim koltukta uyursam (1 saat de uyusam )gece sabaha kadar uyuyamıyorum.. şimdi engeç 11 yada 12 de yatmaya çalışıyorum sabah da 7 de kalkıyorum kendimi daha dinç hissediyorum ..bende işe yaradı belki sizdede yarar diye paylaşmak istedim

Bende hiç uyuyamıyorum TV karşısında iken gözlerim kapanıyor yatağa gidip yastığa başımı koydum mu uykum kaçıyor..Dönüp duruyorum sıkıntılar basıyor özellikle de ayaklarım yanıyor koyacak yer bulamıyorum...8.aydan sonra ne yapacağız allah hepimize kolaylık versin...

Bende aynı dertten muzdaribim uyuyamıyoruuuuuummmmm :KK43:
Ne zaman Dalsam Uykuya 15 dk sürmüyo uyumam
Bütün gece sağa dön sola dön Başım Dönüyo

Bende aynı dertten muzdaribim uyuyamıyoruuuuuummmmm :KK43:
Ne zaman Dalsam Uykuya 15 dk sürmüyo uyumam
Bütün gece sağa dön sola dön Başım Dönüyo

canım sen hamişmisin bekar yazıyorda profilinde burda hamişlerin uyku problemlerinden bahsediliyordaşakkıdı

ay bendede aynı soru var kızlar saat 11 30 dogru uyuyorum gece 230 kalkıyorum tabı uyuyyana kadar bayagı zaman gecıyo sonrada 4 30 kalkıyorum sankı saat kurulu sonra uyuyamıyorum kı sabah 7 ye kadar gozlerım agrıyo bı bakmısım uyumusum 10 kadar ama nasıl bı uyku her 10 15 dak kalkıyorum

sağ tarrafıma yatıonca oğlusum tebıklemeye başlıyo duz yatınca olmuyo
sol tarafıma yatırom

benım de oğluşum yan yatın ca tekmelemeye başlıyo benı uyutmuyo ama sırt üstü yarınca rahatlı ama.son aylarda sırt üsttü yatmak bebk için ıyı değilmiş nefes alması güçleşiyormuş ne yapıcam bılmıyorum..sabaha karşı uyanıyorum gece dönmeler cabası tabı ..onları geçtım sabah uyanınca bıdefa bıdaha uyutmuyo ..ama yınede onun varlığını hıssetmek çok güzel bişi..iyiki varsın yiğit erenımmm..

ben uyuyorum walla bende çok uyuyorum yaa sabahları kalkmak bilmiyorum geceleride uyuyorum sadece uzun süre aynı yanıma yattığımda bacaklarım uyuşuyo onuda doktora sordum normal dedi bende anormallik acaba...:))

Uykuya hasrettim.......... Sürekli uyumak istiyorum.. Ama nerde, doğduktan sonrada uyumayacağız.. Offf offf uyumak istiyorum ben.... İsyanlardayım

benimde oglum sagolsun o uyutmuyor,deli yattıgı için kafası kolu biyerlere sıkışıyo aglıyor yada su istiyo.bıdışım dogru söylüyosun dogdukları zaman hiç uyuyamıcaz.aman saglıklı olsunlarda önemli degil

kızlar evde olanlar şanslı yine...bir kere uyandınmı uyuyana kadar canım çıkıyor...aklıma bir sürü sey takılıyor...sonra ezanlar okunuyor....tam dalıyorum...saatler çalmaya baslıyor...işe bir geliyorum...saç baş bir tarafta...kahvaltı yapılmamıs...dökuluyorum resmen...
bir pazarım var izinli oldugum ozamanda inadına yapar gibi gözlerim sabah 8 dedinmi açılıyor, bidaha uyuyana aşkolsun...

sizdede oluyormu bilmiyorum ama akşam çok yoruldugumda yemekten sonra birazcık kanepede felan sızıp kalırsam, vucut onu uyku zannediyor...sabaha kadar gözume hiç uyku girmiyor...

dun ilk defa çok derin uyudumm.8 de yattım ve sabah kadar.dun acayip bir halsizlik vardı uzerimde.geceleyinde bebişimin tekmesiyle uyandım sadece.çok sert vurdu yeter anne uyuduğunmu dedi acaba :)))

X