gece terlemesi

hayaletorka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.236
0
kızlar doğumdan sonra daha adet olmadım hormanlardanmı bilmiyorum ama gece aşırı terliyoruum yataktan su gibi kalkıyorum sizdede aynı durum varmı

valla bende daha olmadım 50. gün 2 3 gün gelddi kanamam sonra bir daha hiç gelmedi terleme ilk zamanlar vardı bende şimdi öyle terlemiyorum.

hayatım boyunca bu kadar terlediğimi bilmem.Yastığım bile su gbi oluyor.bu nasıl bir şey anlamadım bende tatlım tabi daha regl de olmadım

ay ben de bi tek ben menapozlu karılar gibiyim sanıyordum
ya insanın dizleri terler mi yaa
diz kapaklarımın altından resmen damlıyor su gibi
ben de geçen hafta ne oldum ne olmadım 1-2 gün hafif pembelik şeklinde ama çok az pedi doldurmayacak kadar geldi
4,5 ay oldu yani acaba bundan sonra böyle az az mı olcak acaba

hatta o kadar terliyorum ki gece banyo yapıp saçımı düzleştirdiğimde sabaha yine kıırcık dalgalı oluyo (

ay bi de şu humana sebebiyle kokuyoz mu acaba diye de merak edip duruyorum
etraftakiler de bu kokuya alışmışlardır valla
soruyorum onlara yok diyor
ama önceden pastırma falan yendiğinde terledikçe kokardı
bunun kokusunu artık hissedemiyorsak öyle koka koka dolaşıyosam diye ödüm kopuyo
ne kadar banyo yapsak da bu kadar terlemeye dayanmıyodur

bende henüz olmadım. terlemelerim doğumdan sonra kırkım çıkana kadar çoktu.geceleri emzirmeye kalktığımda sırılsıklam oluyordum...şimdi azaldı.terliom ama eskisi gibi deiillll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…