Gece çok su içmek ve yatağı ıslatmak

abis66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
3.047
3.620
36
Günaydın. Kızım 1 yaşına girecek bu 1 haftada tam 3 kere gece çiş taştı ve yatağı ıslattı.. bugün artık sırtı bile sırılsıklam olmuştu..

Gebeligimden dolayı gece beslenmesini kestik ama gece 4 5 bazen 7 8 kere kalkıp su istiyor..
Koca suluğu içip anca uyuyor..

Su içmeyi değer görmez kalkmaz dedikçe inadına kalkıyor..

Varmi aynı durumda olan yada çözüm önerisi olan?
Su vermeyince geri uyumuyor ve ağlıyor..

Gece icin daha cok cis tutan bir bez, bir de carsafin atina alez koymak.

Gunduz yeterince su vermiyor musunuz?
Yemekleriniz cok mu yagli?

Gece icin daha cok cis tutan bir bez, bir de carsafin atina alez koymak.

Gunduz yeterince su vermiyor musunuz?
Yemekleriniz cok mu yagli?
Alez kullanıyorum, gün içinde sleepy gece ise prima premium care takıyorum..

Gün içinde de çok su içiyor.. ama gece her uyandığında su su diye ağlıyor..

Alez kullanıyorum, gün içinde sleepy gece ise prima premium care takıyorum..

Gün içinde de çok su içiyor.. ama gece her uyandığında su su diye ağlıyor..
Emzirmediginiz icin muhtemelen memeyi ariyor yasi daha cok kucuk cunku, gece mamasini biraz daha gec verip daha tok tutan birseyler tercih edin.

Emzirmediginiz icin muhtemelen memeyi ariyor yasi daha cok kucuk cunku, gece mamasini biraz daha gec verip daha tok tutan birseyler tercih edin.
Kilo alımı iyi olduğu için mama süt vb birsey de vermedi doktorumuz.. sadece ek gida ile devam ediyoruz..

Acıktığıni sanmıyorum ama ogretmemiz lazım yada gece alt değiştireceğim aklıma fikir gelmiyor

Kilo alımı iyi olduğu için mama süt vb birsey de vermedi doktorumuz.. sadece ek gida ile devam ediyoruz..

Acıktığıni sanmıyorum ama ogretmemiz lazım yada gece alt değiştireceğim aklıma fikir gelmiyor
Suyu neyle iciyor? Emzik kullaniyor mu?

Merhaba bende bebekligimde çok su icermisim annem dr götürmüş ama kapsamli bi tarama yapilmamis 26 yaşımda dahiliye Dr endokrine yönlendirdi yapılan testler sonucu çok su icme hastalığı teshisi konuldu ilac kullanarak kontrole alındı keske bebekligimde teshis konulsaydi
Sizde çocuk dr danışın belki endokrine yonlendirir sebebi bulunur
Geçmiş olsun

O neymis yahu? Ben de cok su icerim, bu bir rahatsizlikmiymis cok sasirdim.

Benim oğlumda kızımda aynı şekilde memeden kesilince gece su içmeye başladı oğlum daha fazlaydı 2 bucuk yaştan sonra sadece ihtiyaç halinde kalkmaya başladı ilk zamanlar cok istiyorlar sonra azalıyor ama yinede 3 4 kere kalkıyorlar su içip yatıyorsa dert etmeyin bezin numarasını yükseltin gece konrol edin çok şiştiyse değiştirirsiniz. Bezi bırakınca zaten kalkıp tuvalete yapıyorlar.

Aa çok değişik hiç aklıma gelmemişti.. çok teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…