Gece 24'den sonra

Gibi sen nasilsin cicim

Gibisi niye? Bir gelisme mi var?
B.k gibiyim desem yeridir. Bugün işlerim vardı az, onlar için dısarı cıktım. Dönüşte de falcıya ugradım.
Bunu rahat bırak, depresyonda, sen üstüne düstükce daha kötü oluyor, ayrıca kafasında baska biri var dedi. Ben de elimden geldigince kendi haline bırakayım diyorum. Zaten bana davranısları ortada. Sıkkınım deyip ne oldugunu da anlatma hevesi yok, yanında istemiyor belli ki. Zorla konusuyor. Biz tartısınca, sonrasında diyor bir seyleri. Belki bahanedir aklındakine. Hayatına bak diyor, hani bir sey var da sanki onun zamanı geldiginde ben sana demistim hayatına bak diye diyecekmiş gibi bir his var icimde. Kafasında kurdugu bensiz hayata engel olamayacagıma göre, kendimle ugrasmam iki acıdan da iyi; Biri varsa b.k gibi davranıslarına katlanmak zorunda kalmam, cünkü cok üzülüyorum sevdigim icin, biri yoksa sadece sıkıntı ise, bana anlatmak istemiyor zaten. Yanında olmak istiyorum, bunu istemiyor.
Kenarıma cekildim herkesten ırak. Sert cıkısmayacagım kimseye, sakin halime geri dönmek istiyorum. Giden gitsin, napim. Kayıplarıma da care yok malesef. Bazı seylere cift isteyerek baslıyorsun, sonra bir bakıyorsun tekmişsin aslında.

Bir dokundun bin ah isittin. Vah garibim : )

Selam kınalı yapıncak. : )

Kizlaaarrr buraya nazarmi değdi yaaaaaa

Yoksunuz ki. Alese malese daldım. Az kaldı. Bir ihtimal formasyon almayı düsünüyorum. Sınava kadar az girerim muhtemelen.

Canim dün gece acil çıkmam gerekti şimdi okudum da yazdiklarini, sevdim o falciyi iyi demiş. Kıymetini bilmeyen seni sürekli üzen biri için değermiydi bu kadar üzülmek. Bırak bosver baskasi da varsa var. Sen hayatina bak, karsina mutlaka birileri cikacak ve sana bu yasadiklarini unutturacak.

Yok beybi, nasılsa görüp yazıyorsun ben dert etmem öyle seyleri.
Bilmiyorum can valla, tek bildigim her sekilde yaklasınca sinirlendigi, bir de umursamaz hallerini görünce de zoruma gidiyor, o yüzden, üzülmemek icin uzak duracagım. Böyle davranılmaktansa uzak durmak yegdir.
Sen nasılsın? İlacın faydasını gördün mü?

Evet bence de uzak dur, üzme kendini artık.
ben de fena değilim. İlk 2,3 gün çok afedersin mal gibiydim, o mide bulantilari uyku halleri filan off çok kötüydü ama doktor soylemisti ilk gunler kendini kotu hissedeceksin diye. Faydasi oldumu dersen pek degil hala ayniyim ama daha erken sanirim 5 gün oldu başlayali. İyi olur inşallah

Benim baktıgım gibi degil bana bakısı, benim için her seyimmiş gibi idi. Ben onun için öyle degilim, öylesine biri işte. Ben her planımın içine onu da katmıstım. Üzüldügüm bu benim.
En güzeli degersizlestirmek ama, onun bana yaptıgı gibi. Bunu yapınca da vicdanı rahatlarken bir yandan da beni suclayacak yüzüme : )

Ben de bir ara kullandım ilaç, hissizleştiriyor, dünya umrunda olmuyor. İşlevi bu ilacın. Bir de cok fazla uyku, halsizlik yapıyor.
Esinle ne oldu? Konusuyor musunuz artık?

Evet baristik ama sorunumuzu çözemedik, bu işin sonu ne olacak ikimizde bilmiyoruz, şu anda da hasta oldugum için sagolsun üstüme gelmiyor, biraktik zamana

Kızlar merhaba psikiyatriste gittim
İyi yapmışsın canım, ben de bunalınca giderim. Faydasını gördüm. İnşallah sen de görürsün :)
İlaç almaya karsıyım, konusayım dinlesin mantıgındayım nedense. : )
Sen iyi ol da...
Ben Lustral kullandım, yan etkisi bildiğim kadarıyla az ve diğer ilaçlar gibi o donukluk hissi vermiyor aksine daha uyanık yapıyor.

Evet öyle olacak bakalım neler olacak akşama anlatacağım detayları eğer olursa tabii
Anlatcan mı?
Allice nerelerdesin.
Burdayım, geldim. Çeviri vardı elimde daha iki haftası vardı. Kadın aradı salı günü, haftasonuna dedi, aman elim ayağım tutuştu. Girince de kalıyorum sitede, iş miş yapamıyorum. Bil. virüs girmiş. Dedim bu bir işaret olsa gerek. En sonunda bugün teslim ettim çeviriyi, çok şükür geldim

Allice özledik yahu :) cuma gunu gidemedim ki boğazım şişti sabah da kalkamadım. Ve trafik de hat safhada olduğundan buluşamadık. Gelmeyecekmiş sanırım yani gelseydi haber ederdi nasip kısmet artık görmemem daha iyi oldu :)

Geçmiş olsun canım yaa. Partiyi sensiz mi yaptılar yani?

Özledik seni.
Bana da lustral ve abizol verdi, sanirim abizolun yan etkileri çok fena ilk 2,3 gün bitirdi beni mide bulantisi, halsizlik vs

Özledik seni.
Bana da lustral ve abizol verdi, sanirim abizolun yan etkileri çok fena ilk 2,3 gün bitirdi beni mide bulantisi, halsizlik vs
Saol can ben de sizi özledim.
İlacı ilk bir hafta yarım al ağır geldiyse, alıştırma için, doktorun demiştir belki. Çok sevindim ama iyi yapmışsın gitmekle :)

Saol can ben de sizi özledim.
İlacı ilk bir hafta yarım al ağır geldiyse, alıştırma için, doktorun demiştir belki. Çok sevindim ama iyi yapmışsın gitmekle :)

Evet dedi yarımşar al ilk hafta dedi. Dün ve bugun daha iyiydim demekki alisiyor bünye. Zaten doktor kendini kotu hissedeceksin ilk bikac gun, bu da ilacin ise yaradigini gosterir dedi. İnşallah iyi gelir.

Evet dedi yarımşar al ilk hafta dedi. Dün ve bugun daha iyiydim demekki alisiyor bünye. Zaten doktor kendini kotu hissedeceksin ilk bikac gun, bu da ilacin ise yaradigini gosterir dedi. İnşallah iyi gelir.
İnşallah. Lustral bana çok iyi gelmişti, öbürünü bilmiyorum. Kocanla nasılsın bu arada, var mı bir gelişme?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…