Gece 24'den sonra

Artık hep çürük nesilleriz malesef. Bende migren, astım, ve hiç bitmeyen diş problemleri var. Bir de bi hastalığım daha var ama onu soylemiyorum, dünya da çok nadir gorulen bir durum, bir tanidik cikar okur filan

Ben de merak ettim bak şimdi : )

Anaaaammm ikizler mi arkana bakmadan kaç saka yapiyorum canim tanidigim ikizlerin cogu hicbirseyi kafalarina takmayan acayip rahat insanlar

İdare ederiz bence bea : )

Allah korusun de kız, hastalığın yaşı mı var, 80 yaşındaki ninem hasta olsa onunki de can. Deme öyle kanser filan yaa

Site niye yavas ya?

Allah korusun tabi de, simdi ben kuruyorum işte bir sürü. : ) Mamografi cekmiyorlarmıs bu arada daha genc olanlarda dedigin gibi, ultrasonla bakıyorlarmıs sanırım.

Site niye yavas ya?

Allah korusun tabi de, simdi ben kuruyorum işte bir sürü. : ) Mamografi cekmiyorlarmıs bu arada daha genc olanlarda dedigin gibi, ultrasonla bakıyorlarmıs sanırım.
Boşuna radyasyon almamış olursun, ultrason nispeten daha iyi.
Yavaş değil mi? Ben de nettimde sorun var sanıyordum :)

Üzüldüm canım ya hakkaten hiç duymamıştım. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim canim, doktorlar bile bilemedi. Bir yakinim hastanede yatarken bir profesor arkadasini getirdi. Adam doktorumla konustu geldi. Dedi ki bunca yillik doktorum, profesorum ben bile duymamistim. Ben şanslıydım çünkü doktorum daha önce de böyle bir vakaya rastlamiş istanbul da calisirken.

İyi ki de rastlamıs, sana yaramıs, sükür. : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…