Gece 24'den sonra

Canım telefonda dosya yukle diye bir seçenek var sağ alt cevapla yazan yerin yanında ama sanırım her telefona ve bilgisayara göre değişiyor yeri. Bazı üyeler yok falan diyorlardı. Sen telefondan mı giriyorsun şuan?

Evet tatlim ben hep telden griyorum

merhabalar..... kızım bugün günde 2 saatlik oyun grubuna başladı.. okullu oldu bebeğim :))))
yıllardır öğretmendim hadii bir de veli olayım yaw :))))

kahve fincanı gördüm :) bakan olmazsa ben gece bakıcam canım istersen tabi :)

Hayırlı olsun canim üniversite mezuniyetlerine darısı inşallah
ben öyle kapattigim fincanin fotosunu buraya koyuyorum bakmak istwyen olursa da cok mutlu oluyorum o yüzden istemek ne kelime cook sevinirim

Sen telden mi yaziyosun cnm bu hali eski msj menusune dondu eskiden boyleydi
Ben telden yazıyorum şu an canım hala normal bende :)

Hayırlı olsunn bakalım hangisi daha zor gelecek :)

ben öyle kapattigim fincanin fotosunu buraya koyuyorum bakmak istwyen olursa da cok mutlu oluyorum o yüzden istemek ne kelime cook sevinirim
Ben de bakacağım canım ama telden bir bakıp bir yazamıyorum o yüzden geceye bakayım :)

Ben telden yazıyorum şu an canım hala normal bende :)

Hayırlı olsunn bakalım hangisi daha zor gelecek :)

Ben de bakacağım canım ama telden bir bakıp bir yazamıyorum o yüzden geceye bakayım :)

öğretmenlikte hep mutlu idim hep güzel yıllar geçirdim inş. veli iken de kızımla aynısını yaşarım.. :)

sağol canım hepimiz evlatlarımızın iyi günlerine şahit olalım inş..

canım brain bakacak galiba 2 kez bakılmaz iyi değildir ben bi dahakine bakayım.. :)

Herkese merhaba ......Site yine değişmiş

Hayırlı olsun Seda, umarım çok mutlu olur, ilk izlenimleri nasıl, sevdi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…