Gece 24'den sonra

Ay, bizde de vardı, klasik ama o. Dayılanırlardı filan.
Ögretmenleri üstüne düserse bir sey olmaz, korkma öyle seylerden.
Yüzü biraz morarmış geldi, itmişler filen. Ciddi bir durum aslında ama idare ciddiye almıyordu. Rapor alıcam deyince işin rengi değişti tabii. Kabahatliler çünkü. Sen ne yaptın, tez nasıl gidiyor?

Bu kız senin yakın arkadaşınsa nasıl bilmez ki

Cocuk senin yaptırdıgını filan da düsünür simdi, gel şenlige...
Hicbir sey olmamıs gibi davran, zor olacak ama senin için.
Yakin arkadasim ama iste dogum gunu diyincd çağırmış olabilir diger arkadaşlarımı falan da cagirmistir o zaman belki benim yaptırdığımı anlamaz. Zaten ben yapacaktım evimde kızlarla doğum günü hiç karistirmayacaktim onları

Yüzü biraz morarmış geldi, itmişler filen. Ciddi bir durum aslında ama idare ciddiye almıyordu. Rapor alıcam deyince işin rengi değişti tabii. Kabahatliler çünkü. Sen ne yaptın, tez nasıl gidiyor?

O cocukların ailelerine demeleri lazım aslında.
Böyle bir sey yapsalar tekrarı da olmaz...

Benim epey rakam var, bir de üzerinden cok zaman gecti, cok fazla tekrarım da oldu analizlerimin, hocanın sunları kullan dedikleri ile tablo haline dönüstürmeye calısıyorum excelde. Bir de neyi ne zaman yapmısım, hangisi en son analiz bunu cıkarmakta zorlanıyorum, simdi rakamlarla ugrasıyorum hala. Haftaya hafta ortası gibi götürürüm artık, sonra literatür özetine devam bir haftada onun içinden cıkarım. Sonra düzeltmeler var tabi. Önemli olan istatistigi ve yorumlaması ama. Rakamlarımın istatistigine uygun makale bulacagım, atıfta bulunup o sekil yorumlayacagım. 1,5 bilemedin 2 ayda bu kısım halledilir sanıyorum. Sonra juri kısmı olacak ve bitecek bakalım. Umarım juri problem cıkarmaz.

Hos geldin, kadrı tamam

Gelmez belki, canını sıktıgına degmez o zaman. O yüzden, bosver düsünme diyeegim.

Ben yüksek lisans konularına takılıp durdum sen napıyorsun kissnookums

İyiyim sükür : )
İçine gir de gör bir anyayı konyayı : )

Evet canım relax oldum sana da gelmiş bak o his

Sakinim sükür, mutlu olunca dünyayı gözüm görmüyor, her seyi halledrmisim gibi geliyor. : ) Ondan.

Duş alayım dakkaa dedim, kombi arıza çıkardı

Uv, kötü olmus. Bu havada soguk suyla yıkanma sakın!

Sizde de var mı hava bir soğuk bir sıcak olunca mı bilmem sürekli bir titreme geliyor bana

#
İyiyim sükür : )
İçine gir de gör bir anyayı konyayı : )
Aa sen yapıyor musun yoksa yüksek lisans :)
Sizde de var mı hava bir soğuk bir sıcak olunca mı bilmem sürekli bir titreme geliyor bana
Evet evet ben de titriyorum ama çözüm buldum kalın hırka alıyorum üstüme bir de çorapları mutlaka kalın giymek lazım vücut yaktan üsüyor bunu test ettim annem kazak gibi uzun coçoraplar almış onları giyiniyorum bir de havalar böyle olunca vücut şaşırıyor artık

O sekil degil ama ben de bolca üsüyorum hava az sogusa. Kanım düsük kutu kutu demir hapı içmistim aylar önce, ama cokca da cay iciyorum ben. Ondan aynı kıvamını almıstır gene, hava da soguk malum...

Ben yatayrum. Görüsürük <3

Kız ben ne diyorum günlerdir... : )
Yapıyorum, bitiyor insallah...Son demlerindeyim ama bu deme gelmem epey uzun sürdü, benden kaynaklanmayan sebeplerden. : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…