geç yumurtlama üstünede yerleşme kanaması acaba

E

eylulnil

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi eylulnil
merhaba arkadaşlar bu ay benim için ilginç bir aydı .7 ağustosta regli oldum sonra 14. 16. günleri 2 ayrı doktora gittim bir kaç gün aralıklarla ve bu ay yumurtlaman yok geç yumurtlada olmaz. gebeliği unut dediler bir mucize oldu ve geç yumurtlamam oldu reglimde 3 4 gün önce akabininde tam regli tarihimde lekelenme oldu tamam dedim adet oluyorum. olmadım ertesi gün bir leke daha 3-4 gün bu sürdü günde biraz lekelenmeyle en son hafif koyu zar gibi 1 2 damla ve bitti. ıdrar testi yaptım negatif çıktı. doktor henüz erken çıkmaz zaten dedi. çarşambaya kadar bekle dedi.
adet düzensizliğim var normalde zaten. .benimde bebeğim yavrum olsun istiyorum çok fazla. bayadır uğraşıyoruz. böyle bir durum yaşayan yada fikri olan varmı. kan testi yaptıramıyorum daha önce hep hüsrandı yıkılmak istemiyorum yine. bilmiyorum. az da olsa ümitlenmeli miyim. ne dersiniz. idrarda ne zamn belli olur.
Rabbim inşallah bunu bu ay ikinci mucizizesini,mucizemi verir. Rabbim sen büyüksün.

şimdiden teşekkürler. :eek:

• Konu Sahibi eylulnil
inşallah amin bugünde kadir gecesi allah bütün bebek isteyenlerin duasını en kısa zamanda kabul etsin. sağlı bi şekildede kucaklamayı.
ama hamilemiyimdir acaba?.........

• Konu Sahibi eylulnil
mrb eylülcüm sanırım hataylısın bende hataylıyım canım bendede senin gibi oldu adet olacağım günlerde yumurtlamışım test yapıyorum negatif adetimin üstünden 2ay geçti artık bunaldım ve dr gittim doktor kan testi yapmadan ilaç yazmayalım dedi yaptırdım ve hamileyim ama ben 8haftalıkken bebeğimi kaybettim işallah hamilesindir canım stres yapma

• Konu Sahibi eylulnil
merhaba arkadaşlar bende ilk defa bu ay tahmin ettiğim tarihte yumurtlamam olmadı adetimde geçikecekmiş gibi geliyor bu yumurtlamanın olmadığının sebebini biliyorsanız lütfen bana yardımcı olun yani 28 günden daha fazla görenler yumurlamayı kaçıncı gün olur acaba çok kötüyüm moralimi düzgün tutmak istiyorum ama olmuyo işteeşimde beni görünce dahaçok üzülüyo

• Konu Sahibi eylulnil
.............

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi eylulnil
merhaba arkadaşlar bu ay benim için ilginç bir aydı .7 ağustosta regli oldum sonra 14. 16. günleri 2 ayrı doktora gittim bir kaç gün aralıklarla ve bu ay yumurtlaman yok geç yumurtlada olmaz. gebeliği unut dediler bir mucize oldu ve geç yumurtlamam oldu reglimde 3 4 gün önce akabininde tam regli tarihimde lekelenme oldu tamam dedim adet oluyorum. olmadım ertesi gün bir leke daha 3-4 gün bu sürdü günde biraz lekelenmeyle en son hafif koyu zar gibi 1 2 damla ve bitti. İdrar testi yaptım negatif çıktı. doktor henüz erken çıkmaz zaten dedi. çarşambaya kadar bekle dedi.
adet düzensizliğim var normalde zaten. .benimde bebeğim yavrum olsun istiyorum çok fazla. bayadır uğraşıyoruz. böyle bir durum yaşayan yada fikri olan varmı. kan testi yaptıramıyorum daha önce hep hüsrandı yıkılmak istemiyorum yine. bilmiyorum. az da olsa ümitlenmeli miyim. ne dersiniz. idrarda ne zamn belli olur.
Rabbim inşallah bunu bu ay ikinci mucizizesini,mucizemi verir. Rabbim sen büyüksün.

şimdiden teşekkürler. :eek:

canım aynı derten bende muzdarıbım dun bı lekelenmem oldu bugun adet olmam lazım sonuc negatıfffffff bılmıyorum daha beklemelımıyım umıtlenmelımıyım allh gonlumuze gore versın kızzlar (amın)

X