Geç döllenme

kbrakbraa37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
19
1
27
Son regl tarihim 12-22 Ağustos 25inde test ile hamileliğimi öğrendim 10 gün sonra doktora gittim ve alttan kese göründü karından gözükmedi bi 10 gün sonra gidince de yolk saç nokta kadar gözüktü doktor haftaya da embriyoyu görmesek kürtaj dedi yaşayan var mı kızlar 5+2 dedi
Bir de

Son regl tarihim 12-22 Ağustos 25inde test ile hamileliğimi öğrendim 10 gün sonra doktora gittim ve alttan kese göründü karından gözükmedi bi 10 gün sonra gidince de yolk saç nokta kadar gözüktü doktor haftaya da embriyoyu görmesek kürtaj dedi yaşayan var mı kızlar 5+2 dedi
Bir de
5+2 gözüküyor ama zaten daha bebeği görmek için erken 10 gün sonra görürsünüz kesin

Herşey gönlünüzce olur umarım ama sadece 10.hafta kalp atışı olarak nereden duydunuz onu merak ediyorum
7 hafta karın ultrasonunda ışık yanıp söner gibi bir görüntü oluşuyor doktorlar bu durumda dinletmiyor sesdalgalari bebeği rahatsız ettiği için sadece kalp atımı var diye gösteriyor. 10. Hafta kontrole gittiğinizde kalp atışını çok olmamakla birlikte bir kaç sn dinletiyolar size

Anladm biz daha çok miniğiz şuan beta takibi yapıyorum. Bata göre 4+4 üz ama geç döllenme sanırım. Betam dün 55 di çünkü.
Yanlış bilgi vermek istemem ama Beta testi 1500 lerden sonra gözüküyor diye biliyorum. Bazen geç döllenme olunca bata uygun olmuyor çünkü ultrason net gün veriyor.beta testimiz düzenli artiyorsa 10 12 gün sonra gidip keseyi görebilirsiniz bence

Yanlış bilgi vermek istemem ama Beta testi 1500 lerden sonra gözüküyor diye biliyorum. Bazen geç döllenme olunca bata uygun olmuyor çünkü ultrason net gün veriyor.beta testimiz düzenli artiyorsa 10 12 gün sonra gidip keseyi görebilirsiniz bence
Şuanki basit hesabıma göre ayın 21/22 lerinde benm o seviyelere ulaşır o zamanda 6/7 haftalık oluruz sanırım. Şuan doktor çağırmadı hiç sadece takip ediyorum artışı sanırım o tarihlerde çağırır ilk kontrole 🥰

Şuanki basit hesabıma göre ayın 21/22 lerinde benm o seviyelere ulaşır o zamanda 6/7 haftalık oluruz sanırım. Şuan doktor çağırmadı hiç sadece takip ediyorum artışı sanırım o tarihlerde çağırır ilk kontrole 🥰
Aynen o günlere geliyor büyük ihtimalle değerleriniz de bu hafta artış duzenli olursa surekli vermenize gerek yok bir sonraki hafta zaten gideceksiniz

X