geç döllenme

lattematte

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
36
9
merhaba kızlar ben ovülasyon testi yapıyorum döngümün 26. günü yumurtladığımdan şüpheleniyorum döngüm normalde 30 gün böyle geç yumurtlama yaşayan var mı varsa en geç ne kadar oldu adete bi gün kala bile olabiliyomuş ama merak ediyorum

Nasi supheleniyorsun mesela ovulasyon testimi yapdn olabilir yani her kadinnin dongusu farkli olabilir hatta her adet bile farkli olabilir bir ay erken yumurtlarsn bir ay gec belli olmaz yasam seklinin deyismesine havalara gore bile deyisir

Nasi supheleniyorsun mesela ovulasyon testimi yapdn olabilir yani her kadinnin dongusu farkli olabilir hatta her adet bile farkli olabilir bir ay erken yumurtlarsn bir ay gec belli olmaz yasam seklinin deyismesine havalara gore bile deyisir
evet ovülasyon yapıyordum adet bitiminden itibaren pik olacak şekilde koyulaşmadı ama pike yakın koyu oldu o yüzden şüphe duyuyorum emin de değilim yumurtlamamış da olabilirim adetim gecikti geç yumurtlama adet gecikmesi de yapıyormuş bi şüphem de o yüzden test yaptım negatif bakalım hayırlısı

X