Geç döllenme

byznrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
3
2
26
Merhabalar ben düzenli regl olan biriyim günüm geçmez hatta 1-2 gün önce olurum. Gebelik planlıyorum reglim 2 gün geçince test yaptım fakat negatif çıktı kan verdim beta hgc 0 geldi ama 5 gün oldu hala regl olmadım biraz sırt ağrıları var bazende kasıkta ağrı ama hafif tarzda geç döllenme yaşayan var mı böyle bir durum yaşayıp hamile olduğunu öğrenen ya da

2 gün sonra tekrar kan ver canım 10 12 güne kadar gecikme normal diyorlar

Şuan seninle aynıyım. 5 gün gecikmem var. Sırt ağrım var baya. Arada kasık krambı ve baş ağrısı
Kaset test yaptım negatif çıktı. Kan için bi kaç gün daha bekliyorum.

biraz daha bekledim 12 gün kadar kızlar test verdim kan gebeymişim regl tarihimle uyuşmuyor büyük ihtimalle geç döllenme inşallah sağlıklı bir gebelik olur daha çok erken kese gözükmedi Allahım isteyen herkese nasip etsin bende sağlıcakla kucağıma alırım inşallah

Canım merhaba durumun nedir keseyi gördünüz mü

Merhaba canım bende aynı durumu yaşıyorum . Geciken Reglimin 5. Günü görünürde adete yakın bir belirtim yok neden bilmiyorum içimden geç döllenme diye geçiyor

Merhaba ben de aynı durumdayım gecikmenin kaçıncı gününde pozitif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…