Geç döllenme olabilirmi

6ayazmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
6
0
24
Kızlar bu ayın 9/10 unda adet olmam gerekiyordu olmadım 14 15 gün geçikti 10.gün test yaptım çıkmadı 13 ünde yaptım çıkmadı bugun yani 14 gün yaptım çizgi çıktı hastaneye gittin kan verdim kanda çıkmadı şuan aşırı derece kasıklarımda belinde agrı var ve rahmimde çekilme kasılmalar oluyor sabahları hafif bir bulantı oluyor yurtdışındayım fazla dil bilmedigim için eczanedeki kadın 7 gün sonra yap tekrar dedi sizce hamilemiyim

Eklentiler

• IMG_9510.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 56
Geç döllenmedir o zaman hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyorsun kanda çıkmamasının tek sebebi döllenmenin henüz tamamlanmaması olabilir. İnşallah hamilesindir.

Geç döllenmedir o zaman hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyorsun kanda çıkmamasının tek sebebi döllenmenin henüz tamamlanmaması olabilir. İnşallah hamilesindir.
Aşırı yemeye başladım ve kasık agrısından duramıyorum sizce kaç gün sonra kan vermeye gitmeyelim çok sagolun

İdrar testinde çıkıp kanda çıkmaması kafa karıştırıcı. Çünkü HCG hormonu önce kana sonra idrara geçiyor. Test hatalı olabilir mi testi doğrulamak adına başka bir test daha yapsaydiniz

İdrar testinde çıkıp kanda çıkmaması kafa karıştırıcı. Çünkü HCG hormonu önce kana sonra idrara geçiyor. Test hatalı olabilir mi testi doğrulamak adına başka bir test daha yapsaydiniz
Bugün yaptım bu testi yarın mı yapayım sizce yoksa 2 3 gün sonramı

Bence 2 3 gün bekleyin. Çünkü beta seviyeniz bu bekleme sürecinde belirgin bir artış gösterir egerki gebelik varsa. Biliyorum çok zor ama sağlıklı bir sonuç almak için beklemeniz en doğrusu. Ve sabah ilk idrarla yapın.

Çok teşekkür ederim bta 1.2 çıktı bugün , aşırı agrım var bekleyecegiz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…