Geç döllenme olabilir mi?

birkadin1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
82
10
27
Merhaba öncelikle bu ay adetim 12 gün gecikti ve adet oldum . Adetim koyu kahve ve çok azdı normalde yüzüstü yatamam adetken çıkar diye her türlü uyudum ve az geldiği için hiç taşma vs olmadı perşembe gecesi oldum pazar bitti 3 3 buçuk gün sürdü , daha önce böyle olduğunda adet bitiminden 15 gün sonra düşük yaptım farkında olmadan hamileymişim , bugün test yaptım silik var gibi de geldi çizgi yok gibi de normalde koyu mu çıkması gerek bu durumda ve testi üstüne görmeden kaç gün sonra yapmalıyım?
IMG_2763.jpeg

Eklentiler

• IMG_2776.jpeg
    IMG_2776.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 20
Ve normalde adetle göğüs hassasiyeti geçerdi şuan uçlarındaki hassaslık devam ediyor bitmesine rağmen

Ben de hafiften bir şey gördüm. Adet gecikmemin 9. Günü daha yeni pozitifi gördüm. 2 hafta geç döllenme vardı. Öyle bir şey olabilir düzensiz yumurtlama varsa

Ben de hafiften bir şey gördüm. Adet gecikmemin 9. Günü daha yeni pozitifi gördüm. 2 hafta geç döllenme vardı. Öyle bir şey olabilir düzensiz yumurtlama varsa
Evet düşük yaptığım zaman da adet bitiminden 14 gün sonra öğrenip 15 gün sonra düşük yaptım bu seferde kanama farklı hissettim kısa ve azdı pıhtı yoktu ama ve pazartesi den bugüne kanama yok 4 gündür test yaptım olsaydı daha koyu çıkmaz mıydı sizce

Evet düşük yaptığım zaman da adet bitiminden 14 gün sonra öğrenip 15 gün sonra düşük yaptım bu seferde kanama farklı hissettim kısa ve azdı pıhtı yoktu ama ve pazartesi den bugüne kanama yok 4 gündür test yaptım olsaydı daha koyu çıkmaz mıydı sizce
Her hamilelik farklıdır o yüzden bilemiyorum ama iki gün sonra sabah yine yapın bence

X