Geç döllenme olabilir mi?

turuncu kadin

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
128
33
Merhaba hanımlar bugün regl olmam gerekiyordu ama olmadım genelde de 1-2 gün önce olurum (buna düzensiz denilebilir mi bilmiyorum) pcos vs yok şu an için. Ne regl belirtisi var ne de gebelik, göğüslerim ağrımıyor sadece az bir şey kasık ağrısı var. 2 gün önce test yaptım negatif çıktı geç döllenme olabilir mi bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten ihtiyacım var 🌼

Benimde bu ay döngüm şaştı. Bende de belirti yok. Aynı sizin gibiyim yok mu acaba bilen biri kan verdiniz mi

Bende tanı yok ama doktor bana vajen baktığında hep polistik görünümlü diyo yumurtalıklarım için yani o mu oluyor

Merhaba hanımlar bugün regl olmam gerekiyordu ama olmadım genelde de 1-2 gün önce olurum (buna düzensiz denilebilir mi bilmiyorum) pcos vs yok şu an için. Ne regl belirtisi var ne de gebelik, göğüslerim ağrımıyor sadece az bir şey kasık ağrısı var. 2 gün önce test yaptım negatif çıktı geç döllenme olabilir mi bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten ihtiyacım var 🌼
Merhaba kan verdiniz mi nedir durumlar

Merhaba hayır kan vermedim dün tuvalette birkaç damla kan gördüm sonrasında bir şey gelmedi ama bilmiyorum. Doktor adetinin 3. Günü gel hormon testi yapalım demişti yarın doktora gidicem o yüzden ama kanamam yok nasıl olacak bilmiyorum😔
Anladım geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede sağlıkla kucağına bir bebiş alırsın canım 💐

3 4 gecdiginde yapmistim silik cykdi ama sonrasyndan 10 gun filan gecdi yapdim cok AMA cok silik varmi yokmu bilemiyorum

17230430189174280983006965622687.jpg

X