Geç döllenme olabilir mı? Yardimmm lutfen

Figosans

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
13
0
geç döllenme mi yoksa!!! lütfen cevap !!!
Mesaj Linki
Arkadaşlar merheba,
Öncelikle, tüm isteyenler sağlıkla bebişlerini kucaklarına alırlar insallah...
benim bir sorum var.. günlerdir burada yazanları okuyup kendimi dinlemekten kafayı yiycembebişim olmasını çoookkkk istiyorum ve bebek dnemelerine aslında bu ay başlıycaktık.
genelde adetlerim düzenlidir. 28-29 gün gibi.. geçen ay 5 ağustosta regl oldum. bu ay normalde 2-3 gibi regl olmalıydım.
ama işin ilginci, 30 ağustosta korunmadan ilişki yaşadık. nasılsa 2-3 gün sonra regl olucam diye. ondan öncekilerde eşim geri çekmeyle korunmuştu. 31 inde feci bir bel ağrısı yaşadım. adetlerimde hiç yaşamam o kadar ağrı. sonraki günlerde de bu ağrı devam etti. hatta gece uyandım ağrıdan. ama tuhaf bi ağrı. içten içten..
bugüne kadar. bugün hiç ağrı yok, regl öncesi hiçbir belirti yok. sanki olmusum bitmiş gibi. göğüslerimde acı ve hassasiyet vardı aynı regl öncesi gibi. o da geçti !!! kalanlar sadece şişlik, gaz ve sık idrar..
idrar testine baktım. negatif
şimdi bunlar ne demek ?!! geç döllenme olmuş olabilir mi? o zaman idrarda ne zaman çıkar?
ne ilaçiçebiliyorum, ne spora gidebiliyorum !!! offf ne zor böyle beklemek...

lütfen cevap yazın.. çookkk ihtiyacım var söyliyceklerinize

cnm idrar testi gecikmeden yaklaşık 7-10 gün sonra anca yanıt veriyor bence böyle bekleyeceğine kan testi yaptır sonucu öğren. benimde gebelik serüvenim geç döllenmeyle başladı kan tahliliyle öğrenmiştim gecikmeden bir kaç gün sonra.. hakkınızda hayırlısı olsun cnm

X