geç döllenme ne demek ????

yaaaaaaaaa nden kimse bana cevap yazmıyor yeniyim diyemi???bilmiyorumkismile

cnm geç döllenme adetin 28 gündemi oluyo yada uzuyomu ona göre hasaplanıyo galiba bende tam bilmiyorum ama benim 15 nisandı adetim ama doktorum geç döllenme olmuş dedi şu an 10 haftalık gebeyim geç döllenme olduğu için normal olsaydı 11 haftalık hamile olmalıydım umarım yardımcı olmuşumdur

geç döllenme şu oluyo canım. benim son adet tarihim şubat 18 yani şuan 21 haftalık gebe olmam lazım. ama ben 15 haftalık gebeyim. yani 6 hafta geç döllenme durumu var. tabi herkeste bu kadar uzun süreli geç olmayabilir. kiminde 3-5 yada 10 günde olabilir.

Canim bazi aylarda daha uzun sureli adet dongusu olmussundur. Iste o zaman yumurtan gec catladigi icin adetinde gec oluyor.. Genelde yumurta catladiktan 14 gun sonra adet olursun.. Ama eger yumurta gelismis ve ama gec catlamissa ve o ay bir dollenme olduysa bu defada gec dollenmis oluyor.. Yani tamamen yumurtanin catlamasiyla alakali. Onun icin hamileysen, normelde son adetinin ilk gununden itibaren hesaplaman gerekirken.. Yumurta atiyorum 1 hafta gec catladiysa bir hafta arkadan gidersin.. Cunku echoda kac haftalik oldugunu gorebiliyorlar..

çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım ben gibi bu konulardan bihaber birine yardımcı oldunuz....
ben size kısaca durumumu izah edyim bu ay çok değişik oldu herşey 7-8 gün süren kahvereng akıntımı bikaç damla kan mı ararsınız negatif çıkan idrar kan tahlilllerimi ,ve hala olunmayan adetmi kafayı yiyicem tekrar test falan yapsammı ne dersiniz ya da yapmak için biraz beklesemmi kan talilini bi hafta önce yaptırdım ne dersiniz arkadaşlar ne yapayım ya ben bebeğimi istiyorum RABBıMMM nasip eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…