Geç döllenme mi sağlıksız gebelik mi

fener-1788

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
8
1
25
Arkadaşlar merhaba geçen haftaya göre kesem ve baş popo mesafesi büyümüş ama ortada ne bebek ne kalp atışı var. Son adet tarihime göre 9 haftalık hamileyim ama doktorun hesaplamalarına göre 6 haftalık hamileyim hiç kanamam yok bi sıkıntım yok doktor ya geç döllenme ya da sağlıksız gebelik dedi o yüzden bir hafta sonraya randevu verdi bu durumu yaşayan var mı

Eklentiler

• 4461D5A6-D4FF-4E0F-AB93-8E3264FB872A.jpeg
    167,7 KB · Görüntüleme: 38
Aynı durumu yaşadım 8 haftalık olmam gerekirken doktora göre 6+3 tü sağlıksız gebelik denildi ve kürtaj oldum malesef. Umarım sizinki sağlıklı bir gebeliktir çok çok zor bir durum

İceride beyazlik goruyorum ben ama bilemedim bende 9 haftalikken bana 6 haftalik demisdi kese 43 mm idi bos gebelik tanisi kondu kurtaj oldum uc ay once suan yeniden hamileyim galiba 38 cikdi degerim biraz dusuk korkuttu beni ama insallah devam eder egerki sende kurtaj olursan korkma yeniden kalman kolaylasiyor zor acili bir islem deyil insallah gerek kalmaz

YOLK KESESİ VAR BEBEĞİ BESLEYEN KESE var boş genelik dış gebelik değil dedi ama biraz geriden geliyorr kese ve yolk kesesi büyüyor ya geç döllenme ya da sağlıksız gebelik dedi ama ben ilk defa hamile oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…