Geç döllenme mi bakar misiniz

melek1998

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
7
1
25
Merhaba kızlar benim bugün adetim 4 gün gecikti adetime 2 gün kala kan testi verdim negatif bugün 4. Gün oldu hala olmadim geç döllenme olabilir mi kaç gün sonra testi tekrar edeyim kan testini

Merhaba kızlar benim bugün adetim 4 gün gecikti adetime 2 gün kala kan testi verdim negatif bugün 4. Gün oldu hala olmadim geç döllenme olabilir mi kaç gün sonra testi tekrar edeyim kan testini
Geç döllenme olabilir evet ve hcg önce kana daha sonra idrara karıştıgı için kanda pozitif olsa dahi testte görünmeyebilir çoğu zaman. O nedenle bence yarın gidin direkt kan verin sağlık ocağında felan varsa geç döllenme olsa dahi zaten yumurtlama tarihi üstünden 12-14 gün geçtiği için kanda varsa mutlaka çıkar

Evet işte adetime iki gün kala gitmsitim negatif ama 4 gün gecikti hala olmadim diyorum acaba geç döllenme mi bir yandan da diyorum biraz daha mı beklesem

Benimde bugün gecikmemin 3.günü normalde düzenli olurdu adetin ilk günü kan verdim fakat negatif. Geç döllenme olduysa 10-12 gün hatta 12-14 gün sonra bile pozitife dönebiliyormuş. Allah nasip etsin hepimize sağlıklısını hayırlısını kolaylıkla 🤲

X