Sünnet gebze narkozsuz sünnet

ada08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
23
14
36
Slm kizlar.Gebze de oturuyorum.6 aylik bebegimizi aralik bitmeden sunnet ettirmek istiyoruz. Pipi cevresi 2 aya kadar agri hissi olusmadigindan narkoz verilmeden yani bebek bayiltilmadan sunnet ediliyormus. Fakat biz o sureci bazi sebeplerden dolayi gecirdik. Simdi lokal anestezi altinda yani sadece bolgesel uyuşturularak sunnet edecek iyi bir doktor ariyoruz. Sorusturdugumuzda lokal anesteziyle yapilabilecegini fakat bazi doktorlarin bebek durmaz diye bayiltarak sunneti tercih ettigini ogrendik. Bebegimizi lokal anesteziyle sunnet edebilecek bildiginiz iyi bir cocuk cerrahi ya da urolog var mi?

Konak hastanesinde cem pehlevan var tabi hala sünnet ettirmediyseniz. Ben de araştırıyordum görüştüm kendisiyle. Yalnız sünnet 750₺ sünnet artık tahliller ve muayene ücretleritle bin lirayı buluyor ve kime ne kadar tuttururlarsa o parayı alıyorlar.

Konak hastanesinde cem pehlevan var tabi hala sünnet ettirmediyseniz. Ben de araştırıyordum görüştüm kendisiyle. Yalnız sünnet 750₺ sünnet artık tahliller ve muayene ücretleritle bin lirayı buluyor ve kime ne kadar tuttururlarsa o parayı alıyorlar.

Oğlumu sünnet etti gayet güleryüzlü bir doktor ama sünnet sonrası pipi ucu içeri kaçmaya başladı. Kontrolde sorduğum da şişlik var inecek dedi ama geçmedi. Başka bir doktora sorduğumda ise tekrar sünnet olması gerektiğini öğrendim şimdi ne yapıcam bilmiyorum. Ve bunun sünnetten kaynaklı olduğunu söyledi doktor