Gebeyim kızım su çiçeği çıkarıyor

smagct

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
3
0
21
32 haftalık hamileyim kizim temmuzun 17 sinde biraz ateş ve iştahsızlık başladı. Ertesi gün dokuntuler başladı su çiçeğiymis bugün ağustosun 3 ü evden çıkmadık o süre zarfinda test verdim iyi çıktı ama şimdi bogazimda yutkunmada zorluk var ve halsizim acaba bulaşmış olabilirmi ve artik bulasmiyorsa evden çıkmak istiyorum daraldim bilen yaşayan varmi

Geçmiş olsun Allah şifa versin :KK43:

İnsandan uzakta kamp sandalyesi ile böyle ormanlık alana vs gidebilirsiniz piknik mahiyetinde

Geçmiş olsun Allah şifa versin :KK43:

İnsandan uzakta kamp sandalyesi ile böyle ormanlık alana vs gidebilirsiniz piknik mahiyetinde
Teşekkür ederim okuduğuma göre buluşma ihtimali geçti gibi ama emin olamadim birin veabeline girmekte istemiyorum bulaşirsa diye korkuyorum

Doktora sorsaydınız keşke. Benim bildiğim su çiçeği öyle çok bulaşıcı bir şey değil aşılarımız olduğu için. Mesela ben çok küçükken su çiçeği geçirmiştim ablamla aynı yatakta yatıyorduk, ablama da başka kimseye de bulaşmamıştı.
Siz yine de bir doktorunuza sorun derim

32 haftalık hamileyim kizim temmuzun 17 sinde biraz ateş ve iştahsızlık başladı. Ertesi gün dokuntuler başladı su çiçeğiymis bugün ağustosun 3 ü evden çıkmadık o süre zarfinda test verdim iyi çıktı ama şimdi bogazimda yutkunmada zorluk var ve halsizim acaba bulaşmış olabilirmi ve artik bulasmiyorsa evden çıkmak istiyorum daraldim bilen yaşayan varmi

Küçükken su çiçeği geçirmedin mi?

Son döküntü kuruyaba kadar su çiçeği bulaşıcı diye biliyorum ama aşınız varsa ya da daha önce geçirdiyseniz sanmıyorum sıkıntı olcağını

X