Gebelikte vajinal sarkma

Pluviofil

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
64
37
34
Kızlar merhaba. Yaklaşık 10 gündür kuru öksürüğüm var özellikle geceleri çok şiddetleniyor. Son 3-4 gündür öksürürken az miktarda idrar kaçırma sorunu yaşıyorum. Tuvalette ön taraftan elime yumru gibi parçalar değdi ayna ile baktım tam çıkışta meme ucu gibi birkaç parça et var yumru şeklinde. Doktora da gösterdim normal, vajina içi ödem yapmış zorlanmaktan, geçer dedi ama bana normal gelmiyor bu durum. İnternette bakıyorum idrar kesesi ya da mesane sarkması yazıyor ve geçer de yazmıyor hiç, ameliyat oluyormuş. Başına böyle bir şey gelen ya da bu konuda bilgisi olan var mı?

Kızlar merhaba. Yaklaşık 10 gündür kuru öksürüğüm var özellikle geceleri çok şiddetleniyor. Son 3-4 gündür öksürürken az miktarda idrar kaçırma sorunu yaşıyorum. Tuvalette ön taraftan elime yumru gibi parçalar değdi ayna ile baktım tam çıkışta meme ucu gibi birkaç parça et var yumru şeklinde. Doktora da gösterdim normal, vajina içi ödem yapmış zorlanmaktan, geçer dedi ama bana normal gelmiyor bu durum. İnternette bakıyorum idrar kesesi ya da mesane sarkması yazıyor ve geçer de yazmıyor hiç, ameliyat oluyormuş. Başına böyle bir şey gelen ya da bu konuda bilgisi olan var mı?
Basıma gelmedi de. Mesanen sarkmıs olsa dr un neden saklasın senden? zaten kocaman bişey mesane:) baloncuk baloncuk parcalı degıl vajına girişini doldurur gibi Olur.

Ayni şikayet şuan bendede var gectimi 1 ay olmus paylasiminiz

Bu konunun aynısıni yasiyorum şu an.
Aceba durumlarınız ne oldu çok merak ediyorum.

Asırı kafama taktım bu durumu.
Ve 10 haftalik hamileyim çok korkuyorum 🥺🥺

Sizin sonuclar ne oldu lütfen benide bilgilendirirmisiniz.

Ayni şikayet şuan bendede var gectimi 1 ay olmus paylasiminiz
Bu konunun aynısıni yasiyorum şu an.

Aceba durumlarınız ne oldu çok merak ediyorum.

Asırı kafama taktım bu durumu.

Ve 10 haftalik hamileyim çok korkuyorum 🥺🥺

Sizin sonuclar ne oldu lütfen benide bilgilendirirmisiniz

X