gebelikte üçlü test

merhaba canım korkulacak birşey değil .önce bebeğinin ölçümleri yapılıyor. daha sonra kan veriyorsun.o ölçümlere göre bir risk varmı değerlendiriliyor.endişe etme artık herkesten isteniyor .ne diyelim allah tamamını erdirsin .

sen yaptırdınmı peki.benden kan alıyolar dimi. yoksa bebektenmi alıyolar. nasıl oluyo bilmiyorum.bilgilendirirsen beni sevinirim.

günaydın gulcicek
evet canım senden bir tüp kan alınıyor, ultrasonda da bebeğinin ölçümlerini yapıyor doktor
sonra bu değerlere göre risk oranını belirliyorlar..
sonuçların güzel çıkar inşAllah, canım bebeğin hayırlı olsun..sağlıkla doğsun inşAllah..

sağol cnm ya.alınan kan ankaraya gönderiliyo diye biliyom ben. zonguldakta ikamet ediyorum. geç geliyomuş sonuçlar acaba ankaya gidip yptırsak olurmu ki.

sağol cnm ya.alınan kan ankaraya gönderiliyo diye biliyom ben. zonguldakta ikamet ediyorum. geç geliyomuş sonuçlar acaba ankaya gidip yptırsak olurmu ki.

canım ben istanbul dayım kendi doktorum kanı alıp dışarıda bir yere gönderiyordu tahlilleri ve sonuçlarım bir hafta on gün gibi sürede geldi yani seninki ankara dan ne kadar zamanda geliyormuş ? bir haftaysa normal bir süre bence seni takip eden doktoruna yaptır daha iyi canım ama ankarada da bildiğin bi dr varsa sen bilirsin canım..

tatlım ben izmir asker hastanesinde yaptırdım 3lğ testimi..ordaki adamda dedi ankaraya gidicek die..en az 15 gün sürer gelmesi sen telefonla takip et dedi..hiçtekendini yorma ööle ankaralara..bırak nezaman gelirse gelsin..hayırlı haberlerle gelsinde:1closedeyes:

X