Gebelikte tsh değeri 3.63 cıkıp ilaç başlayan var mı?

Ipekn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
20
11
30
Meraba herkese 15 haftalık gebeyim tsh değerim 3.63 çıktı dahiliye doktoru ilaç başlamam gerektiğini söyledi ama benim değerim referans aralığında biraz kafam karıştı napmalıyım?

Gebelikte 2.5 altı isteniyor tsh değerinin. Benim de 3 küsürdü 7 aydır kullanıyorum ilaç

Duzenlı olarak kan verıyodum ben bıkac aydır tshım 3 kusur cıkmıs hep ama kımse kadın dogumda dahıl sorun yok demıslerdı hep doktorlar gebelıgımın ılk 3 ayıda boyleymıs tsh degerı bunun bı zararı olurmu acaba

Duzenlı olarak kan verıyodum ben bıkac aydır tshım 3 kusur cıkmıs hep ama kımse kadın dogumda dahıl sorun yok demıslerdı hep doktorlar gebelıgımın ılk 3 ayıda boyleymıs tsh degerı bunun bı zararı olurmu acaba
Yani olabilir tabii ama doktorlar neden 3 küsüre ilaç vermemiş bilemedim, ilginç. Şu an kaçıncı haftadasınız

Yani olabilir tabii ama doktorlar neden 3 küsüre ilaç vermemiş bilemedim, ilginç. Şu an kaçıncı haftadasınız
Ha 15 demişsniz gördüm. Bence dahiliye doktorunun dediğiyle ilerleyin bu dahiliye/endokrinoloji uzmanlığında bi konu kadın doğumcunun yorum bile yapmaması lazım normalde

Tesekkur ederım evet en basından berı kımse ılac baslıycaz dememıstı sagolun tekrardan

X