Gebelikte tokluk şeker düşüklüğü

melisaaa00

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2024
7
0
36
Merhaba kızlar 21 haftalık gebeyim şu anda yemek yedikten 2 saat SONRA şekerim 70 oluyor bu tarz durumu yaşayan gebeliğinde reaktif hipoglisemi teşhisi alan var mi

Benim de hep öyle gitti. Açlık, tokluk hep 65-75 arasında oynadı. Üstünü göremedik hiç. Hiç problem olarak da görmediler bunu

Gecti geçti. Hamilelikte de sorun olmadı. Sonrasında da hemen normale döndü zaten. Ona bağlı bir problemim ne gebelikte ne sonrasında olmadı yani
Ya çok soru soruyorum kusura bakmayın bunu yaşayan çok az yaşamış birini görünce de sorayım dedimsizin şekeriniz nasıl düşüyordu uzun süre aclikta mi yoksa tok olsaniz bile mi

Ya çok soru soruyorum kusura bakmayın bunu yaşayan çok az yaşamış birini görünce de sorayım dedimsizin şekeriniz nasıl düşüyordu uzun süre aclikta mi yoksa tok olsaniz bile mi
Tok da olsam düşüktü kuzum. Hep açlık tokluk karısık 65-75 arasında geziyordu. Bir şeyden sonra ya da aç kalınca düşme gibi bir durum yoktu yani. Hep düşüktü… sorun yok canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…