gebelikte sinüzitt:((((

asya344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
103
3
43
Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim benim gibi kronik sinüzit hastası olan var mı? acaba gebelikte nasıl tedavi olabilirizz .. yardımcı olursanız sevinirim.

canım kronik sinüzit hastası olmana gerek yok gebelikte dolaşımın artmasına bağlı olarak olabiliyor ben hiç daha önce sinüzit olmamıştım gebelikte beni perişan etti ben yüksek ateşim olmadığı için antibiyotik kullanmadım sadece okyanus suyu kullandım ama ateş yükselirse antibiyotik şart sende zaten kökende birşeyler varmış sinüslerin dolu çok zor oluyor valla bu gebelikte çok sık karşılaşılan bir durum inşallah hafif atlatırsın

tşk ederim yardımlarınız için okyanuz suyu yada tuzlu su kesinlikle burnumu açmıyor kafamın sağ tafarı sanki yok gibi hissediyorum ve uyumakta çok zorluk çekiyorum tıkalı burunla antibiyotik çocuğa zarar vermez mi? zaten kullanmazsan asla geçmez daha fazla seni komaya sokar bu sefer iki burundadnda nefes alımayacak duruma geliniyor çok kötü

Benim küçükken sinüzit rahatsızlığım vardı, bir yaz boyu sürekli denize girdim ve yaz bitiminde iki ay boyunca sinüslerim de bulunan bütün iltihap aktı gitti. Bir daha da tıkanıklık olmadı çok şükür. O yüzden herkese tavsiye ederim imkan varsa deniz suyu sürekli yüzmek koşulu ile çok faydalı.

benim yaklaşık 13 gün sürdü ama ben antibiyotik almadım almak zorunda kalırsanda bebeğe zararı olmayan antibiyotikler var yarar zarar ilişkisi düşünülerek verilebilir geçmiş olsun

canım hamile degilim ama benimde kronik sinizütüm var ve antibiyotikler pekde bi işe yaramıyo kullanıysun iyisin bitince yine başlıyo agrılar bana ameliyat dedi doktor olmadım ama ben ibrahim saraçoglunun bi tavsiyesi var sitesindede kitabındada var kır papatyasını kaynatıp buharına yüzünü tutuyomuşsun ve geçiyomuş doktorunla bi konuş zararı olurmu diye bide ibrahim saraç oglunun sitesine bak orda tüm ayrıntılar yazıyo
ALLAHA emanet ol canım

canım tavsiyen için çok tşkler dr en kısa zamanda danışıcam ..)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…