gebelikte seker hastaligi yardimm edinn

gurbetkusu

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
488
112
40
selam kizlar hamilelikte seker hastaligi hakkinda bilgisi olan var midir?
diyeti hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim. Doktorum meyveyi bile yasakladi. Ama internette arastirinca meyva yenilebilir deniliyor. yardimlarinizi bekliyorum:kahve
senağlama

bende çıkmadı canım ama meyveyi bile yasakaldı ise sende biraz yüksek sanırım sonuçlarla ilgili konuşmadınmı dr la seni aydınlatıcı bilgiler vermeli geçmiş olsun dikkat et kendine...

Sagol Canim Burdaki Drlar Sonucu Bir Kac Ay Sonra Eve Yolluyor Bide Ayrintili Konusmuyorlar.sadece Kaninda Seker Yuksek Cikti Et Balik Tavuk Salata Kepekli Ekmek Ye,meyve Seker Beyaz Ekmek Meyva Suyu Makarna Pirinc Vs.... Yeme Dedi.anlamadigim Ben Zaten Sekeri Sekerli Seyleri Hamur Islerini Hic Yemem.demekki Ona Bakmiyormus.ama Meyveyi Cok Yiyordum.yemek Yerine Bile Meyve Yiyordum.ben Simdi Ne Yiyecemmm..neyse Canim Ilgilendigin Icin Tsk Ederim.allah Hepimize Yardimci Olsun

Yurt Disinda Yasiyorum.bir Doktorum Var Sagolsun Sormadan Bisey Soylemiyor.sonuclar Hakkinda Kaninda Seker Orani Normalden Yuksek Cikti Dedi.sadece Siyah Ekmek Sebze Et Balik Ve Tavuk Yememe Izin Verdisenağlama.zaten Sekeri Hamur Isini Hic Tuketmiyorum..cikolata Bile Yemiyorumm.yedigim Teksey Meyve Sebze Ve Suttu.nasil Yuksek Cikti AnlamadimmKötü Kazen.ilgilendigin Icin Tsk Ederim Sende Kendine Iyi Bak Canimm....

canım doktorun yememen gerektiğini söylüyorsa bence yeme.Ama içini rahatlatmak istiyorsan bir doktora daha danışabilirsin.En doğrusunu onlar bilir.Sana çok geçmiş olsun.Bebeğinle sana sağlık ve mutluluklar dilirim.Kendine ve bebeğine dikkat et.

kizlar hepinize coook tsk ederimmmm...Allah hepimizi kurtarsin...bebeklerimizi hayirli kilsin..neyseki üc haftam kaldi.biraz sikariz disimizi....cidelya link icin tsk ederimm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…