Gebelikte saç dökülmesi ve alt karın ağrısı?

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.134
981
28
merhaba,
5+3 haftalık hamileyim ve saçlarım iiinanılmaz derecede dökülüyor.
Taradıktan sonra tarağa bakmak bile istemiyorum.

ayrıca 5. haftaya girdiğimden beri alt karnımda ağrı gibi de değil gibi de, böyle beni aşağı çeken bir his var.
Bunlar normal mi kızlar, lütfen cevap yazın

Vitamin değerlerinde düşüklük olabilir mi d vitamininde falan, eksikliği dökülme yapıyo olabilir. Kasıklarda adet sancısı gibi az az ağrı olması da normal

Vitamin değerlerinde düşüklük olabilir mi d vitamininde falan, eksikliği dökülme yapıyo olabilir. Kasıklarda adet sancısı gibi az az ağrı olması da normal
Teşekkür ederim bilgi verdiğin için, kime sorsam 5+3 alt karın ağrısı için erken diyor. Ben de dış gebelikten korkuyorum, yarın randevum var

Ben ilk gebeliğimi öğrendikten sonra saçlarım inanılmaz güçlendi . Yani iki katı oldu desem yeridir. Ama doğumdan sonra keçi saçı gibi kaldı 🤭 hala çok dökülmem var sanırım doğumdan sonra pcos oldum . Oğlum 4 yaşına girecek hala da saçlarım dökülüyor. Ağrınız da çok normal endişe etmeyin ama takipte kalın . Yerleşme ağrısı olabiliyor

Saç dökülmesi bende 5 ay sürdü çok önemsememiştim . Kasık agrısı gebelikte normal bir durum değil mi ben 4 haftalıkken ögrendim gebe kaldıgımı kasık agrım fazlaydı bir sorun var diye doktora gitmeyi düşünürken hamile kaldığımı ögrenmiştim sizin yaşadıgınızda umarım böyle bir durumdur🙂

Ben alt karın ağrısı için gittiğimde idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı tek kullanımlık şase vermişti
Mutlaka kontrol ettirin sağlıklı gebelikler🌺

X