gebelikte röfle yaptırılırmı

nesrinb

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
241
131
arkadaşlar gebelğimin 5. haftasındayım yeni öğrendim, röfle yaptırmak istemştim, sizce çok sakıncalımı, röfle saç diplerine değmediği için sakıncası yoktur diyede okudum ama kararsızım.

hayır yaptırılmazz röfle benim arkadaşım bilmeden yaptırdı bişe olmadı ama dahav sonraa gebeligi boyunca yaptırmadı doktorunada sorabilirsin oriell solıycan yaptırıken saç dibine degese ne olur ki ama istiyosan organik röfle varr tabbi çok sarı olmuyo yada organik tek renge boyaa organik boyayla ama en dogrusu doktoruna danışş canım bebiin saglıkla gelsi hayırlı olsun ALLAH analı babalı büyütsünn

canım bence bekle ben 19 haftamı bitirmek üzereyim ama hala yaptırmadım ilk aylar sakıncalı olabilir

hayır yaptırılmazz röfle benim arkadaşım bilmeden yaptırdı bişe olmadı ama dahav sonraa gebeligi boyunca yaptırmadı doktorunada sorabilirsin oriell solıycan yaptırıken saç dibine degese ne olur ki ama istiyosan organik röfle varr tabbi çok sarı olmuyo yada organik tek renge boyaa organik boyayla ama en dogrusu doktoruna danışş canım bebiin saglıkla gelsi hayırlı olsun ALLAH analı babalı büyütsünn

canım benim bende yarın gdeceğim kuaförüme danışacağım organik ürünleri tercih edeceğim

X