Gebelikte pozitiften sonra ikide bir yeniden başlayan kahverengi lekelenme sorunsalı

Mavi Panda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
102
52
38
Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek tedavisi sonrası bugün 12. Günüm. Pozitifi gördük çok şükür değerlerim de yükseliyor. Kahverengi lekelenmeler başlamıştı 8. Gününde. Kalça iğnesi vurundum endol fitil kullandım azaldı. İki gün normal geçti. Dün gece yine lekeler böyle akıntı şeklinde. Bugün yine kalça iğnesi vurundum. Ama ara ara rahmimin olduğu yerde ağrı oluyor. Bunları yaşayan ne olur yazın

kahfe rengi akintiniz cokmu? ilk zamanlar bendede oldu da 10gun fln surdu progestron fitil kullandm gecti kasik ağrisida ilk gunler olmustu .siz yinede doktorunuza danişin ve bol bol dinlenin

Progestan fitili günde iki kere alıyorum. Kan sulandırıcıları kesti. Bugün de düşük iğnesi vurundurttu kalçadan. Dinleniyorum sabahtan beri.

Merhaba lekelenmeniz kaçıncı gün başladı
8.gün başladı 2 gün az az devam etti kesildi. Bu sabah yine başladı
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız benim de yarın test günüm 6. Günü açık kırmızı pembe arası leke geldi 2 damla bekleyince kahveye döndü. İnşallah yerleşme kanamasıdır yarın pozitifi görürüm

İnşallah öyledir. Yerleşme kanamasıdır diye insan önce seviniyor sonra böyle arkası gelince düşük olabilir diye korkuyor. Rabbim en kolayından nasip eylesin

Merhaba, aynı stresi aynı zamanlarda ben de yaşamıştım, yanlış hatırlamıyorsam 10 gün kadar sürmüştü sonra doğuma kadar hiç leke görmedim, inşallah sağlıkla doğsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…