Gebelikte nişan gelişi nasıl

kumsal dere

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
11
1
23
Kızlar ben 28+5 haftalık gebeyım ve bugün 3 defa sumuksu uzun akıntım oldu konuyu bilen varsa yardımcı olabilir mi (interneten baktığımda nışan deniliyor) ama herhangi bir ağrım yok

Kızlar ben 28+5 haftalık gebeyım ve bugün 3 defa sumuksu uzun akıntım oldu konuyu bilen varsa yardımcı olabilir mi (interneten baktığımda nışan deniliyor)ama emin değilim fotoğrafta koydum Eki Görüntüle 3488698
Nişan sümüksü bir akıntı olur sonrasında suyunuz gelir ve doğumun başladığının habercisidir

28 haftalık hamilelikte böyle bir akıntı yasadiysaniz ve üstelik bu 3 kez olduysa bunun sebebini öğrenmeye çalışmanız gereken yer burası olmamalı. Erken doğum yapacak olabilirsiniz derhal doktor görmeli.

28 haftalık hamilelikte böyle bir akıntı yasadiysaniz ve üstelik bu 3 kez olduysa bunun sebebini öğrenmeye çalışmanız gereken yer burası olmamalı. Erken doğum yapacak olabilirsiniz derhal doktor görmeli.
Canım çok Haklsın ama gecenin bir yarısı kimse yoktu hastaneye gitmem için bi ihtimal içim rahat olsun diye buraya yazdım

Canım çok Haklsın ama gecenin bir yarısı kimse yoktu hastaneye gitmem için bi ihtimal içim rahat olsun diye buraya yazdım
Dogum başlasa nolcak evde mi doguracaksin kimse yok diye. 3 akıntının 3ude gece mi oldu ayrıca? Burda kimse doktor değil ki doktor bile bir mesaj üzerinden yardımcı olamaz. Umarım sağlıkla kavuşursunuz

X