Gebelikte kramp

AYN

SİDİKLİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.489
7
Selam kızlar,benim 2 gündür sağ tarafımda kramp sancıları var,
özellikle ayağa kalktığımda ve yürürken oluyor,
sizlerde de bu tarz şikayetler var mı
sabah dr umla konuştum çok normal dedi,rahim ve bebek hızla büyüdüğü için bu kasılmalar normal ayrıca topallamana bile sepep olur dedi ama insan yine de tedirgin oluyor.

Kramplar hamileliğin olmazsa olmazlarıdır arkadaşım..

Özellikle gece krampları vardır.Aniden uyanırsın ki bacağın felç..Ben çok yaşadım zamanında..

Normal yani..

Çok normal ama sen yinede dikkat et Ayn anım:1closedeyes: Hani seni düşündüğümden değil, Toprak Arası düşünüyorm da ondan dedim:1closedeyes:

Çok normal ama sen yinede dikkat et Ayn anım:1closedeyes: Hani seni düşündüğümden değil, Toprak Arası düşünüyorm da ondan dedim:1closedeyes:

toprak aras adına teşekkür ederim,
netice de ben sana hala küsümmm,elimi öpersen belki barışırım

Kramplar hamileliğin olmazsa olmazlarıdır arkadaşım..

Özellikle gece krampları vardır.Aniden uyanırsın ki bacağın felç..Ben çok yaşadım zamanında..

Normal yani..

ya öyle kram değil,aslında kasılma gibi bişiii,
dr bunun da normal oldunu söölüyo ama insan ilk defa karşılaşınca tedirgin oluyo

ya öyle kram değil,aslında kasılma gibi bişiii,
dr bunun da normal oldunu söölüyo ama insan ilk defa karşılaşınca tedirgin oluyo

Kasılma dediğin nasıl birşey, karındamı, bacaktamı??, bacaktaysa normal ama karında kasılma normal değil diye biliyorum. Daha du bakali sen doğumda ne kasılmalar göreceksin, kasılmanın hası o zaman asılsırnaşık şey

bacağimda değil,kasığımda ama geçti gibi çok şükür

kızlar bende de uzun sure oturdugum zaman bırden ayaga kalakınca topallama oluyor acaba bel fıtıgımı oluyorum cok korkuyorum. bı turlu basamıyorum ve topallıyorum. bılgısı olan varmı bu konuda

:bbo:benimde aynen bebeğim büyüdüğü içinmiş ama çekilmiyoo o ağrılar

ya bana gecen sabah bi kramp girdi felc gibi magnesium kullandigim halde!! magnesium eksikliginden kaynaklaniyormus ben sordum doktora! Suda eritilen Mg toz halinde kullanmanizi tavsiye ederim!

benimde geceleri arada bir ayağıma kramp giriyor.birinci çocuğumda böyle birşey olmamıştı...

Bu siralar cok oluyo ya kramp bacagimi acamiyorum bile.Kitlenip kaliyorum.Ilacimida iciyorum ama etki etmiyo heralde artik zaman yaklastikca :KK43:(

benim de geceleri oluyor kızlar
resmen uykuda acıdan zıplıyorum
çığlık çığlığa
allahtan çok sık değil de idare ediyoruz...

Benimde Gece Oluyo Kilitleniyor Resmen Bacağim Uykumdan Uyaniyorum Ama Hissettiğiniz An Hemen Ayağa Kalkin Kizlar Banada Bi Arkadaşim Söylemişti Hemen Kalkmaya çalişiyorum öylelikle Geçiyor

X