Gebelikte kasik agrisi

tugcekrmn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2022
13
1
30
Kizlar merhaba catlatma jgnesinin 13. Gunu test yapmıştım negatifti bugun 16 . Gunum ama agrim var kasiklarjm surekli bir adet olscam gibi bir degisik şekilde agriyor acaba gebelikteki kasik ağrısı nasil oluyor ben adet mi olacak ki onun gibi agriyor

Kizlar merhaba catlatma jgnesinin 13. Gunu test yapmıştım negatifti bugun 16 . Gunum ama agrim var kasiklarjm surekli bir adet olscam gibi bir degisik şekilde agriyor acaba gebelikteki kasik ağrısı nasil oluyor ben adet mi olacak ki onu

Kizlar merhaba catlatma jgnesinin 13. Gunu test yapmıştım negatifti bugun 16 . Gunum ama agrim var kasiklarjm surekli bir adet olscam gibi bir degisik şekilde agriyor acaba gebelikteki kasik ağrısı nasil oluyor ben adet mi olacak ki onun gibi agriyor

Merhaba öncelikle Rabb'im isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bende de kasık ağrıları vardı.hemde aşırı. Mide bulantısı ve kusma da dahil. Adet günüme yakın kanama başladı. Kullanılan ilaçlardan dolayi ve tutmayan embriyo atılacağı için aşırı aşırı ağrı olur demişti doktor.

Merhaba öncelikle Rabb'im isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bende de kasık ağrıları vardı.hemde aşırı. Mide bulantısı ve kusma da dahil. Adet günüme yakın kanama başladı. Kullanılan ilaçlardan dolayi ve tutmayan embriyo atılacağı için aşırı aşırı ağrı olur demişti doktor.
Belki de bende de öyle olacak tesekkur ederim

Benim regl günümde regl ağrım olmuştu onun öncesinde hiç batma ağrı vs tarzı yaşamadım. Hatta regl olucam sanıp ped falan koymuştum hiç bi farkı yoktu regl ağrısından

Merhaba mide bulantısından ne kadar süre sora regl oldunuz?

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

X