Gebelikte kanama yaşayanlar

Snowdropd

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2022
16
39
25
Arkadaşlar 10+6 haftalik gebeyken kanama yaşadım şuan az miktarda her gün açık kırmızı kanamam oluyor sonra kahverengiye dönüyor gittiğim doktorda kanaman olabilir dedi 11+3 gebeyim benim gibi bu durumu yaşayan var mı

merhaba son durumunuz nedir acaba? kanama neden olabilirmiş neden normal gosterdi bu durumu bende 7 haftalık hamileyim ve hafif acik renkte kanamam oldu az once yattim suan devami gelmez inşAllah

Bende 13 haftadan itibaren öyle kanama yaşıyorum ikiz hamileyim kaç dra gittiysem bebeklerde bişey yok rahimde gözüken kanama da gözükmüyor bi türlü sebebini bulamiyorlar geçen hafta öyle böyle kanama yasadim ki kaç tane parça dusurdum kanım 6lar düşmüş dün iki ünite kan verdiler ama hala kanamam aynı devam ediyor Rabbim Her kese şifa versin hayırlısı ile bebeklerimizi vakti zamanı gelince kucagimiza almayi nasip etsin

Bende 6. haftadan beri bazen lekelenme bazen daha yoğun şekilde kanama görüyorum. En başından beri net bir sebebi bulunmadı kanama olunca düşük riski diyorlar yalnızca. İlk trimester bitince kesilir diye umuyordum ama maalesef devam ediyor

Bende 6. haftadan beri bazen lekelenme bazen daha yoğun şekilde kanama görüyorum. En başından beri net bir sebebi bulunmadı kanama olunca düşük riski diyorlar yalnızca. İlk trimester bitince kesilir diye umuyordum ama maalesef devam ediyor
Benim 2. Tremesterim hiç azalma olmuyo sürekli adet kanaması gibi kimsede bişey bulamiyo umarım sizinki kesilir 2 tremesterd3

Benimde var pembe kırmızı bikere geliyor bikac güne bir sonra kahve rengine dönüyor kese duruyor bi sıkıntı yok diyorlar düşük riskinvar dediler igne hap kullanıyorum halende oluyor ama cok degil anlayamadım gitti

X