Gebelikte grip

Papatya6565

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
511
226
28
Merhaba arkadaşlar 10+4 tüp bebek ile hamileyim çok kötü grip olmuşum evde doğal tedavi olarak tavsiye edeceğiniz herhangi birşey var mı bide Allah korusun bebeğe birşey olmaz demi arada bı belime kalçama ve kasıklarım ağrı giriyor saniyelik bu normalmidir.

Geçmiş olsun canım kendini yorma bol bol dinlen. Ben de hamileyken grip olmuştum doktorum taneli kuşburnundan çay önermişti onu içmiş dinlenmiştim geçmişti.

Geçmiş olsun canım kendini yorma bol bol dinlen. Ben de hamileyken grip olmuştum doktorum taneli kuşburnundan çay önermişti onu içmiş dinlenmiştim geçmişti.
Teşekkür ederim canım ya benim gebeliğim riskli gebelik o yüzden korkuyorum bide öksürük var öksürünce kasıklarıma bıçak ağrısı gibi ağrı giriyor

Teşekkür ederim canım ya benim gebeliğim riskli gebelik o yüzden korkuyorum bide öksürük var öksürünce kasıklarıma bıçak ağrısı gibi ağrı giriyor
Doktorunuz ne dedi bilmiyorum ama dinlenin çalışıyorsanız rapor alın mutlaka korkmayın inşallah hiçbir şey olmaz ağrı girmesi normaldir diye düşünüyorum

Doktorunuz ne dedi bilmiyorum ama dinlenin çalışıyorsanız rapor alın mutlaka korkmayın inşallah hiçbir şey olmaz ağrı girmesi normaldir diye düşünüyorum
Çok teşekkür ederim canım yok calismiyorum ya zaten riskli gebelik olduğu için günümün yadisindan fazlası uzanarak geçiyor doktora da gittim ağrı kesici bile vermediler

X