Gebelikte gelişim geriliği kalp büyümesi ve kan akımı problemi yaşayanlar lütfen yardım edin

Gizembyrktr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
54
7
28
Merhabalar 28+5 günlük hamileyim ancak 19 hafta detaylı ultrasondan itibaren gebelikte gelişim geriliği ile karşılaştım bpd-ac-hc-fl hepsi bir ve iki hafta geriydi sade bpd üç hafta geriydi riskli olarak takibe alındım 28 haftaya kadar böyle geldik bpd arayı biraz kapattı iki haftaya düştü digerleri yine bir ve iki hafta geride sabit kaldılar ama 28 haftada kontrolde bebeğin kalbinde göz ardı edilemeyecek kadar büyüme olduğunu ve büyüde akciğerde yer kalmayıp solunum sıkıntısı yaşayacağını söylediler aynı zamanda hc ve fl değerleri 4 hafta ya gerilemiş iki haftadan dörde çıkmış ve aynı zamanda bebeğe giden kan akımında yavaşlama çıkmış cücelik olabilir karında ölebilir doğumda ölebilir yada başka bir engeli olabilir gibi şeyler söylendi aranızda böyle durum yaşayanlar varmı okudiklarim çok korkuttu bu saatten sonra ne olur bilemiyorum fikre ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…