gebelıkte diş cektırme ya da dolgu

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
gebeyken dolgu yapılabılınıyor mu arkadaslar?

dişle ilgili diş cekımı falan yapılabılınıyor mu?

hayırsa sorun nasıl halledılır?

gebeyken dolgu yapılabılınıyor mu arkadaslar?

dişle ilgili diş cekımı falan yapılabılınıyor mu?

hayırsa sorun nasıl halledılır?

canım benim bi bilgim yok ama bilen arkdaslar varsa ve paylasırsa iyi olur çünkü bende merak ediyorum

cnm ben daha önce böyle bi başlık açtım onada bakıp arkadasların yazdıklarını okuyobilirsin ben doktoruma sordum 4,5 ve 6. aylarda her türlü diş operasyonu oluyomuş yani kanal tedavisi bile yaptırablrsin dedi bende 5. ayıma yeni girdim bi 2 hafta geçmesini bekliyorum gidicem dişçiye çok dişim ağrıyor benimde doktorum karanfil koymamı geçmezse zeytin koymamı o da geçirmezse buzla kompleks yapmamı söyledi bunları yapıyorum bende sana çok geçmiş olsun

canım ben kanal tedavisiyle dolgu yaptırdım (4,5 aylıktık sanırım) yaptırmak zorundaydım fecii rahatsız ediyordu..lokal anestezi ile uzman diş dokoru yaptı.. alt kadrodaki doktorlar yapmadı.. merak ettiklerin varsa sorabilirsin..Geçmiş olsun

acayip sancıma başladı dişimde arka tarafında dilimle bastırdıkça oluyo dişimde şuan 20 haftalıgım sizce gidiyimmi doktora?

arkadaslar dişinol diye bişey aldım zararı varmı ama geçirmedi ya napalım?

dişinolun zararı olacağını sanmıyorum çünki karanfilli sadece o bölgeyi uyuşturuyo pek bi faydasıda olmuyor onun sen faydasını gördünmü sadece ilk sürünce biraz etkisini gösteriyo

cnm bana hiç göstermedi sürdüm banamısın demedi bende son çare parol içdim geçti şükür rahat uyudum cumaya kadar idare etmem lazım bu dişi inş agrımaz ay herşey üst üstüste geldi karnım çok agrıyor kasıklarım falan birde diş üff ya çok mutsuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…