Gebelikte Cmv ıgg , ıgm ve avidite

minikkullanici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
42
11
26
Merhabalar, 9 haftalık hamileyim. Kan tahlil sonuçlarımda anti cmv ıgg 250 , cmv ıgm 1.32 pozitif çıktı avidite testi istendi verdim ama 1 hafta içinde sonuçlanır dediler. Benimle aynı durumu yasayan var mı son durumları nedir bilgisi olan destek olabilir mi?

Selamlar benim de cmv ıgg 250 üstü, cmv ıgm 1.82 cıktı ben de su an test için geldim avidite yapılacak. Sizin sonucunuz cıktı mı nedir durum

geçmiş olsun öncelikle evet çıktı sonucum adivite yüksek çıkınca enfeksiyonu son 3 aydan önce geçirmiş oluyormusuz doktor belki 7-10 yaslarında gecirdin bilemeyiz dedi. Adivite sonucum 90 cıktı çok şükür sizde korkmayın bol bol dua edin adivite yüksek çıkar insallah

Ay Allaha şükür cok sevindim sonucunuza. Her gün dua ediyorum uykumdan uyanıyorum dua ediyorum cok korkuyorum ya su an bu cmv dedikleri sey varsa bende bebeğime bi şey olursa daha 4buçuk haftalığım ilk bi de. Allah bana da sizin gibi güzel temiz bi sonuc nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…