Gebelikte belirti azalması

Pnkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
86
39
33
Slmm kızlar 5 haftalık hamileyim ama daha keseyi göremedik 2 hafta sonra tekrar gel dedi doktor bu arada göğüslerimdeki ağrı azaldı nerdeyse yok gibi sizce normal midir tedirginim biraz

Slmm kızlar 5 haftalık hamileyim ama daha keseyi göremedik 2 hafta sonra tekrar gel dedi doktor bu arada göğüslerimdeki ağrı azaldı nerdeyse yok gibi sizce normal midir tedirginim biraz
canım benım de hıc belırtım olmamıstı sadece regl sancısı çektım o da 3gun falan.Kişiye göre degısıyor

gogsum semsert hemde acıyordu sonraları sadece sıslıgı kaldı acısı gectı sonra bı kac gun tekrar acıdı .. bı gun ıstıfra edıyorum ertesı gun ne bulursam yıyorum kıtlıktan cıkmıs gıbı.. kasık agrım haftada 1 olur gecer. ıcınde bı korku varsa kontrole gıtmende fayda var bu 2 hafta boyle korkuyla gecmez canım :)) hep ınternette yazıyor ya belırtı gıdınce dusuk olurmus falan e hormona alısan vucudun da tepkısının azalması da yazıyor hep sabıt kalmıyor belırtı gıder gelır:)) her yazılana bakma sen bos ver. kan tahlılı de verebılırsın eger bhcg yı yakın bı zamanda olcturduysen :)

Cevabınız için teşekkür ederim..bthcg 1 kere verdim zaten onunla da hamileliğimi öğrendim doktor keseyi göremedi 2 hafta sonra tekrar gidicem şimdi o zamanı bekliyorum ama tedirgin olmuyor da değilim sürekli kendimi dinleyip belirti arıyorum inşallah keseyi ve bebeği görebilirim

aslında 5 . haftada vajınal gorunur kese. sımdı bence gıdersen bu hafta ıcınde gorunmesı olası :) 2 hafta beklemene luzum yok sonra zaten 7. haftada gel kalp atısı ıcın dıycek :) o merak hepvar bende de . sanırım hamılelıgın sefası 2. trimestır :)) 1 3 stress:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…