Gebelikte atlaa kesin zm

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EcinniliBarones
kızlar iki kuzenim ve birçok arkadaşım kullandı ve sıfır çatlakla bebeklerini kucaklarına aldılar
kakao yağı
susam yağı
jojoba yağı
badem yağı

bunları bir şişede karıştırın . kakao yağı katı olduğu için ılındıktan sonra karışıma ekleyin ve karışımı kalorifer peteğinin üstünde saklayın.sabah akşam göbek bacak ve basenlerinize bu karışımla masaj yapın.
hem muhteşem kokuyor hem tamamen doğal ve kesin çözüm..
bugün 20 liraya hepsini aldım ablam için 12 haftalık hamile oda başladı bakalım herkese çatlaksız selülitsiz gebelik dilerim kızlar:CüvCüv:

bunlar klasik bildigimiz yaglar ben jojoba kullandim ama iste yinede catlaklar olustu :) yinede paylasim iicn tesekurler belki insandan insana degisebilir denemkte zarar yok

iyi karışım bır arkadasım johnsons baby kullandım cok ıyı geldı dıyor, dıger bırı nutrıgnanın yagını kullanıyorum dıyor, bakalım ne olacaklar ama bol yag kullanın kızlar ben hep oyle duyuyorum. hoş yag kullansanız dahi sanırım yapı da önemlı bazıları cok dar kalcalı dar catılı oluyor ılla kı catlıyormuş. neyse saglıklı gunler.

5 aylık anne adayıyım bu karışımı bende denedim şimdilik hiç bir çatlağım yok ilk başlarda çok kaşıntım oluyordu karışımı kullanmaya başladıktan sonra cildim rahatladı ve gerilm:1shok:e hissetmiyorum.Yalnız kokusu söylediğin kadar hoş değil.Sırf kokusu yüzünden 2 günde bir falan sürüyorum,midemi bulandırıyor çünkü..

X