Gebelikte ağrı kanama

didemaydgn

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
179
63
Kızlar merhaba yardımcı olmanızı istiyorum başınıza geldi mi böyle şeyler nolur bana hemen doktora git düşük yapacaksın gibi şeyelr yazmayın zaten çok zor bi dönemden geçiyorum morale ihtiyacım var 7 haftalık hamileyim 5 gün önce Kahverengi akıntı yüzünden hastaneye gittim kesem normal bebeğin kalp atışları çok güzel kanama alanı göremiyorum dedi doktor ama nereden geliyor bu anlamadım progestana başladım hemen sabah akşam içiyorum fakat Kahverengi kanama kesilmedi. Hiç bir zaman kırmızı pembe gelmedi sadece Kahverengi geliyor içim o konuda rahat ama bugün kasıklarımda çok hafif ağrım var bıçak batar gibi oluyo ılık ılık bi ağrı ama şiddetli değil kahverengi kanama lavaboya gidince geliyor arada günlük pede de geliyor ama kafayı yicem artık normal mi bu progestan biraz olsun kanamayı arttırıyor mu daha ne kadar devam edecek bu korkar oldum lütfen sadece başına gelenler cevaplasın en azından içimi rahatlatayım

Cevaplayacak kimse yok mu

Merhaba, bende de oldu beşinci haftada bu bahsettiğiniz akıntı maalesef. Doktorum iğne ve hap verdi siz ne durumdasınız

Benimde. Kananam varmış dün gittim doktora ultrasondwn baktı önemli değil dedi banada progestan verdi akşam yatarken alltan kullan diye bu sabahta ağrım var kasıkta oturunca batıyı ağrıyı baş. Donemsi veriyi

Bende 6haftalık hamileyim ve bugün sabah dolu dolu kanamamla kalktım lavaboya gidiyorum kanama devam ediyordu kesin düştü dedim doktora gittim doktor alttan baktı boş gebelik dedi sonra bi daha baktı duvarın köşesinde yapışmış bir şekilde kalp atışı çok net olmamala birlikte vardı şok oldum 5güm Progrstan iğne verdi şuan bi ağrım var ama iğne ağrısımı açışımı bilemedim kanamam azaldı gibi ama lavaboya gittikçe gelmeye devam ediyor bi umutla bekliyorum

Merhaba bende de olmuştu 6 haftalıkken çok hafif bir kere pembe akinti yaşamıştım.hemen progestan iğne günde iki kere ve progestan fitil günde 3 kere başlatti doktorum.cunku kan tahlilimde progestan hormonum düşük çıkmış.sizde fitilin yanında iğne kullanıyorsunuz sanırım dimi ? Şuan 13.haftamdayim kanamam hiç olmadı ama hala progestan fitile devam ediyorum.tedbirli olun dinlenebildiginiz kadar dinlenin..eğer kahverengi akintiniz hala devam ediyorsa iğne kullanmıyorsanız iğne başlatabilir doktorunuz.

Bugün bende 5+3 günümdeyim benim de anlattiginiz gibi aynı şekilde üç gün önce gelmeye başladı sildikçe geliyor aynı şekilde ben de fitil ve iğne kullanıyorum benim doktorum da neden geldiğini kanın anlayamayız dedi kesede bir problem gözükmedi ama benim de anlattiginiz gibi aynı şekilde üç gün önce gelmeye başladı sildikçe geliyor aynı şekilde ben de fitil ve iğne kullanıyorum benim doktorum da neden geldiğini kanın anlayamayız dedi kesede bir problem gözükmedi ama kasıklarımda adet kasıklarımda batar gibi ağrı hissediyorum ben de arada biz de beklemedeyiz hayırlısı neyse o olsun hepimiz için

Bu arada tarihi yeni gördüm baya olmuş doğum yaptınız mı gebelik devam ediyor mu

Bu arada tarihi yeni gördüm baya olmuş doğum yaptınız mı gebelik devam ediyor mu
Çok şükür sağ sağlim kucağıma aldım oğlumu çok korkuttu o hapı 20. Haftaya kadar kullandım ilk 4 ay gelmeye devam etti sonra kesildi inşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alırsınız stres yapmayın ve sürekli yatın ayakta kalmayın kanama alanı artmasın

Hayırlı olsun bebişiniz, sağlıkla kavuşun
Kanama sebepleri çok fazla olabilir, cinsellik sebebi ile de olabilir, geçmişte olan bir kanama kalıntısı da olabilir, içte bir sebepten rahimde veya başka yerde olabilir... arttırabiliriz sebepleri. Doktora gitmişsiniz aktif kanama bölgesi görmemiş sevindirici bir şey. Tedbir amaçlı ilaç da vermiş. Kaygılanmadan sakince süreci takip edin. Kahverengi kanama eski bir kanama kalıntısı, vücut atıyor bir şekilde onu.
Ağrının sebebi ilk üç ay rahim büyüyor, kaslar gevşiyor kasıklarda adet sancısı gibi ağrı hissetmen normal. Endişelenme
B baranaynur

Amin inş ultrasonda gördü mü doktor kanama alanınızı bende ultrasonda bi sıkıntı çıkmadı o yüzden doktorum bilmiyoruz neden olduğunu dedi

Teşekkür ederim inş umut ettiğimiz gibi olur

Amin inş ultrasonda gördü mü doktor kanama alanınızı bende ultrasonda bi sıkıntı çıkmadı o yüzden doktorum bilmiyoruz neden olduğunu dedi
Evet büyük bi kanama alanı görülmüştü bende hatta 10 gün sırt üstü yat tuvalete git gel yat ya düşecek ya yaşayacak demişti şükür yaşadı

İyi günler kızlar bende 4 haftalık hamileyim öğrendiğimden beri devam eden kahverengi lekem vardı dün aksam karın ve kasık ağrısıyla kırmızıya döndü lekem pıhtı düşürdüm düşük yaptığımı düşünüyorum doktora da gitmedim düşmüş müdür sizce

Bende bi önceki düşüğümü aynı şekilde yapmıştım ama doktora görünmen daha doğru olur herkesin farklı sonuçta cevabı burda arama bence direk doktora git

Merhaba merak ettim sizi nasıl oldunuz çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…