Gebelikk

İlk beş dakika içinde çıktıysa canım var gibi görünüyor yarın testi tekrar et bakalım koyulaşıcakmı

benimde solda hissetme var agrılarda oluyor haftaya test yapacam bakalım

Markası artımed ise başka bir markayla tekrar deneyin sabah ilk idrarınızla.
Artımed hep çıkarıyor bende silik çizgi..
İnşaAllah vardır sağlıkla

Sonuç çıktı mı acaba
Maalesef gebelik yok dedi sol kasığım şiş ve ağrıyor gecmezse kadın doğuma görün dedi acilde yaptım testi. Ben adetimi 28 gün hesaplıyorum genelde oluyo 27 28 günde çünkü acaba sonradan değişir mi en iyisi beklemek galiba erken davrandım

Hakkınızda hayırlısı olsun demek kolay ama üzülmeyin stres yapmamaya çalışın rabbim en güzel zamanda hepimize nasip etsin insallah

Bat ı bekleyin bakalım inşallah pozitife döner

Ben bu kadar silik çizgi ile öğrenmiştim, regl olmama tam 1 hafta vardı. Ben regl günü kan verdim yani kaset testten 1 hafta sonra değerim 361 çıkmıştı. Yani sizi heveslendirmek istemiyorum yalancı pozitif veren testlerde var ama bence takipte kalın rabbim gönlünüze göre versin

Bilmiyorum geçen ay da böyle oldu geciktim de kaset testte hep çıktı kanda çıkmadı hayırlısı olsun ben öncelikle kasık ağrım için gittim şiş ve ağrıyor neden olabilir acaba dış gebelik falan olsa kanda falan çıkardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…