Aile Planlaması gebelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

siirasaye

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
20
2
36
Mrb kızlar benim bebegim iki yıldır olmuyo bende ankarada bir doktora gitmegi dusunuyorum varmi bildiginiz iyi doktor.
.

Mrb kızlar benim bebegim iki yıldır olmuyo bende ankarada bir doktora gitmegi dusunuyorum varmi bildiginiz iyi doktor.
.
Merhaba siirasiye. Bende bebek için tedaviye gidiyorum.Ankarada Özel Özkaya Tıp Merkezine Gidiyorum Şuan Ve Doktorumdan Çok Memnunum.

Merhaba arkadslr sze bsy srmak istyorum bundan 1 hfta once ymurtaliklarimda cok sancm vardi ve pembemsi seklde kanama gldi suan kabzlik sirt agrisi cekiorum ve gogslerim hassaslasti bna hamile olmam imknsz gbi glio cnku ilskide icime bosalmadi szce norml mi ? Adetim 5 gun gecikti

Merhaba arkadslr sze bsy srmak istyorum bundan 1 hfta once ymurtaliklarimda cok sancm vardi ve pembemsi seklde kanama gldi suan kabzlik sirt agrisi cekiorum ve gogslerim hassaslasti bna hamile olmam imknsz gbi glio cnku ilskide icime bosalmadi szce norml mi ? Adetim 5 gun gecikti
Test yap çıkar normalde adetin düzenliyse hamile olabilme ihtimali var sabah idrar testi yap Rabbim gönlüne göre versin

Yardım edin ne olur ben 3 aydır evliyim korunmadigim halde hamile kalmiyorum bu konuda beni çok zorluyorlar :KK43:
Allah yardımcın olsun sakin ol kafana takma daha çok erken olur inşllah olumlu düşün ben 1buçuk yıl sonra hamile kaldım çok şükür inşllah sağlıkla kucağıma alırım sende üzülme folik asite başla çok etkisi oluyo hamile kalman kolaylaşır inşllh

X