gebelik

citlenbik1985

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
3
0
38
kızlar mrb bugün aranıza katıldım. geçen doktora gittim gebelik testi yaptırmıştım ilk çizgi koyu diğeri hafif belliydi doktor ultrasona koydu rahimde görünmüyo kan testi yapıcaz dedi
gebelik kanda çıktı 262,92 sonucu 2 hafta sonra gel dedii.sizce hamilemiyim gerçekten yardımcı olun karnımda inanılmaz şişlik var gazdan patlıcam

gözünaydın canım hamilesin işte panik yapma değerin zamanla yükselir drun dediğini dinle 2 haftaya değerin baya yükselir inşallahhh

evet canım bu deger hamile oldugunu gösteriyo gözun aydın ..inşallah saglıkla kucagına alırsın bende 6 haftalık hamileyım aynen benımde kese gorundu ama bebek henuz gorunmedı bu hafta sonu yıne gıdıcem . .Allah bizlere bagışlasın bebelerimizi . .ve isteyen herkese . .

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. inşallah en kısa zamanda ultrasonda da görürsün minişini alkisalkisalkis

canım inşallah normal hamilesindir, bir sıkıntın yoktur.
içini ferah tut.
ama zaten kandaki değer 1000-1500 lere ulaşmadan ultrasonda kese görünmez demişti dr bana, ki bunu 3-4 kişiden daha böle duydum.
yani senin dr boşuna aramış:)
gaz sıkıntın, dışarı çıkarken cok acı yapıyormu?
Allah göstermesin ben dış gebelik geçirdiğimde çok sıkıntılıydım.
içim rahat etsin dersen 262 bugunkü değerin ise 2 gun sonra bir kere daha baktır kanda
normalde 2 gunde 2 ye katlaması gerekiyor.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

içini rahat tut, moral cok önemli.

gözünaydın canım anne oluyosun allah bize de nasip etsin sanada sağlıcakla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…