Gebelik

Selam ben artık inancimi kaybediyorum.ya olmuyor zaten oldu bir kere dış gebelik oldu off neyse daha bu siteyi de kapatıyorum
Merhaba merak etme aynı duyguları yaşıyoruz bende 2 buçuk senenin ardından Nisan ayında dıl gebelik geçirdim geçen hafta regl oldum gene her seferinde aşırı üzülüyorum artık ne zaman hamile kalıcam diye diye kendimi yiyip bitiriyorum çok üzülüyorum

Selam ben artık inancimi kaybediyorum.ya olmuyor zaten oldu bir kere dış gebelik oldu off neyse daha bu siteyi de kapatıyorum

Öncelikle umudunu kaybetme. Denemeye devam et ama saati saatine falan değil akışına bırak. Ne kadar üstüne yoğunlaşırsan o kadar olmuyor. Doktorum en son eşinle gidebiliyorsan tatile git ve kafanı boşalt demişti. Özellikle böyle yüksek temiz havası olan dağ tatili gibi yerleri tercih edin ve yanınızda bu düşünceleri götürmeyin demişti. Gerçekten bizde işe yaradı. Meğer ikimiz de çok gerilmişiz, çok üzülmüşüz ve görev gibi yapmaya başlamışız. Tek tavsiyem bu. Rabbim rn kısa zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah

Allah razi olsun canım vallah haklisin bugün adetime 5 gün var haifi kahverengi leklenme oldu bende ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…