Gebelik

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
925
323
35
Selam ben artık inancimi kaybediyorum.ya olmuyor zaten oldu bir kere dış gebelik oldu off neyse daha bu siteyi de kapatıyorum

Allah’a olan inancınızı kaybetmeyin. Bebeğinizin geleceği vakit zaman vardır. O vakti sabırla bekleyin. İnşallah tez vakitte kucağınız dolar

Son düzenleme:
Tövbe ediyorum Allah im sana isyan etmiyorum inançlı da kaybetmiyorum ama artık dayanamıyorum
Yavrum ben 2 hafta önce 20 haftalık bebeğimi toprağa gömdüm. Öyle büyük bir acı ki. Çok yaklaşmıştım onu kucağıma almama çok az kalmıştı ama nasip değilmiş. Şimdi ise 6 ay korunmam lazım sonrasında da çocuk olacak mı bellli değil. Hadi her şey yolunda gitse 9 ay hamilelik süreci. Şunun şurası 4 ay sonra yavrum kucağımda olacaktı ama nasip değilmiş. O yüzden inancınızı kaybetmeyin hayırlısını sağlıksını isteyin. Geç olsun ama sağlıklı bşr şekilde kucağınıza almak nasip olsun. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. İnşallah gelecek aya karnınız dolu olur 🤲🏻

Yavrum ben 2 hafta önce 20 haftalık bebeğimi toprağa gömdüm. Öyle büyük bir acı ki. Çok yaklaşmıştım onu kucağıma almama çok az kalmıştı ama nasip değilmiş. Şimdi ise 6 ay korunmam lazım sonrasında da çocuk olacak mı bellli değil. Hadi her şey yolunda gitse 9 ay hamilelik süreci. Şunun şurası 4 ay sonra yavrum kucağımda olacaktı ama nasip değilmiş. O yüzden inancınızı kaybetmeyin hayırlısını sağlıksını isteyin. Geç olsun ama sağlıklı bşr şekilde kucağınıza almak nasip olsun. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. İnşallah gelecek aya karnınız dolu olur 🤲🏻
Cok geçmiş olsun kardeşim Allah yardim etsin Allah yeniden sağlıklı bir bebek nasip etsin sana bak gördün mü gene geldim umuda duaya ne yapacaz ki baska

Cok geçmiş olsun kardeşim Allah yardim etsin Allah yeniden sağlıklı bir bebek nasip etsin sana bak gördün mü gene geldim umuda duaya ne yapacaz ki baska
Öyle verende o alanda o. Sonuçta onun emaneti. Bize uygun görürse verecek uygun görmezse vermeyecek. İsyan etme. Bizimde sınavımız böyle demek ki.

ben de sürekli ağlayarak dua ediyordum Allah’a. bana bir evlat ver diye değil de ümidimi kaybetmeyeyim, her ay yeniden başlamak için güç ver diye. simdi orurup düsününce o zamanlar koruduğum inancım ve ümidim sayesinde su an her sey o kadar güzel ki.. hayal bile edemezdim. 13 ay sonra geldi benim mucizem. bu sefer de yasayacak mı? gebelik devam edecek mi diye sürekli dua etmeye başladım. uzun ve yorucu bir yol. ama Allah güzel sonuçlarla sevindirsin hepimizi insallah. bazen saldığınız anda oluyor. en azından benim için öyle oldu 🥲

ben de sürekli ağlayarak dua ediyordum Allah’a. bana bir evlat ver diye değil de ümidimi kaybetmeyeyim, her ay yeniden başlamak için güç ver diye. simdi orurup düsününce o zamanlar koruduğum inancım ve ümidim sayesinde su an her sey o kadar güzel ki.. hayal bile edemezdim. 13 ay sonra geldi benim mucizem. bu sefer de yasayacak mı? gebelik devam edecek mi diye sürekli dua etmeye başladım. uzun ve yorucu bir yol. ama Allah güzel sonuçlarla sevindirsin hepimizi insallah. bazen saldığınız anda oluyor. en azından benim için öyle oldu 🥲
O zaman beni anlayabiliyorsunuzdur saat hesabi ilişki hesabi ilaç hesabi hersey hersey bazen cidden dayanamıyorum ne güzel.adiniza çok sevindim Allah sizi mutlu mesut etsin bana da sağlıklı bir bebek sağlıklı bir gebelik nasip.etsin

O zaman beni anlayabiliyorsunuzdur saat hesabi ilişki hesabi ilaç hesabi hersey hersey bazen cidden dayanamıyorum ne güzel.adiniza çok sevindim Allah sizi mutlu mesut etsin bana da sağlıklı bir bebek sağlıklı bir gebelik nasip.

Seni çok iyi anlıyorum ama lüften üzme kendini..
İki evladımı kaybettim, biri 33 haftalıktı ardından 7 haftalık..
Ocaktan beri deniyorum olmadı ama umudumu kaybetme olacak rabbim nasip ettiyse...
Diyeceğim o ki güzel şeyler düşün , Rabbim nasip eder inşallah en kısa zamanda..

X